Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 02 wrz 2009 18:53

Jak to twoje dziecko bogu dzieki z takiej wielkiej milosci stworzone to gdzie te fundusze zeby sie nim zajac i po co o zasilki sie pytasz ? Ddpowiedzialnosci troche bo dupa nie tylko do krecenia jest !

user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 02 wrz 2009 22:52

czarnas pisze:NIE CIERPIE tego typów tekstów i nie wiem jaką jestes osoba skoro takie słowa piszesz! chyba jestes bardzo nieszczęśliwa-y w swoim zyciu i zazdrościsz innym.Chyba Ty będziesz miał-a dziecko ot tak bo ja mam z miłości,jesli wiesz co to jest.Kto tak durny wypowiada takie słowa związane z dziecmi?! chyba takie osoby co same myśla zrobić sobie dziecko dla 'benefitów' żal mi Cie...


taka glupota od ciebie wali ze az sie jasno zrobilo w te piekna letnia londynska noc :lol:
czytaj ze zrozumieniem, bo ze miedzy wierszami nie potrafisz juz wiemy :roll:

a nastepnym razem jak bedziesz matczyna milosc swiatu oznajmiac, to pamietaj, ze unika sie raczej slow a'la DOTYKAJACY PROBLEM.

glupota ludzka nie zna granic, doprawdy powiadam wam :roll:

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 03 wrz 2009 00:12

gupia jestes i i tyle a prosze o benefib sie staraj czemu nie w wszyscy pasorzyci a ty jestes jedna z nich wstyd wstyd i zenada

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 wrz 2009 08:33

wydawac by sie moglo ze baba babe zrozumie :roll: a wy tu mlyn robicie bo kazda czyta miedzy wierszami cos czego nie ma :shock: wezcie odsuncie sobie krzeselka metr dalej od monitorka przeczytajcie od poczatku ten watek i ... zastanowcie sie co wy za brednie wypisujecie, tylko prosze czytac ze zrozumieniem i test napisany a nie wymyslony

user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 03 wrz 2009 09:19

banitek, koguciku, Ty sie lepiej miedzy babskie niesnaski nie plącz....

jak CI z 5 PMS'ów na glowe siadzie to bedziesz biedny :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 wrz 2009 10:28

uuu az strach sie bac

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 03 wrz 2009 11:21

71jkc pisze:Jak to twoje dziecko bogu dzieki z takiej wielkiej milosci stworzone to gdzie te fundusze zeby sie nim zajac i po co o zasilki sie pytasz ? Ddpowiedzialnosci troche bo d[cenzura]a nie tylko do krecenia jest !


ja sie o zasiłki pytam tak?? przejrzyj na oczy człowieku! wiekszość z was nie ma tupetu,reprezentujecie nas Polaków z tej najgorszej strony.Nie kazdy powinien udzielac się w niektórych tematach wiec jak ktos nie ma nic do powiedzenia to niech zjeżdza, a nie ubliża innym.Szkoda mi was i waszych rodzin jesli je bedziecie kiedys miec.Ludzi co pobieraja benefity obrazacie od najgorszych im wrzucacie,a ataka jest prawda ze sami łapą po nie sięgniecie lub juz to robicie,ale zgrywacie ważniaków.

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 03 wrz 2009 11:24

71jkc pisze:gupia jestes i i tyle a prosze o benefib sie staraj czemu nie w wszyscy pasorzyci a ty jestes jedna z nich wstyd wstyd i zenada




odezwała sie pomylka losu i błąd rodziców. :lol: Głupia,walnieta i pusta jestes Ty,

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 wrz 2009 13:54

Nie wiem, bylo sie uczyc w szkole, to bys nie musiala teraz pobierac benefitow czy innych tworow. Ale lepiej bylo zlopac winska za szkola i puszczac sie na lewo i prawo, a teraz placz, ze nagle dziecko i nie ma kasy i nikt do pracy nie chce przyjac bo dwie lewe rece.
No ale trudno, taki ustroj jest, to wam daje co miesiac te jalmuzne, moze wasze bachory beda madrzejsze.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 wrz 2009 14:09

ja rozumiem ze nie wszyscy musza miec pojecie o benefitach ale do k.. n... was to juz do reszty porabalo z tym waszym jadem?
watek jest o child benefit - wszystkim radzicie zeby googlowac zanim cos napisza wam tez by sie przydalo zanim zabierzecie glos - a wiec child benefit NALEZY SIE KAZDEMU na dziecko, nie wazne czy walil wino czy gruche, czy zarabia milion na minute czy siedzi na innych benefitach - KAZDEMU

tak wiec UCT morda w kubel bo nie wiesz o czym piszesz, to samo 71, jak myslicie ze sobie po kazym bedziecie jezdzic bez powodu i przy komplentym braku zrozumienia w temacie to pomyslcie jeszcze raz

user1561247 bedziesz sie z czarnas wyzywac o jeden wyraz?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 03 wrz 2009 14:16

UCT ze specjalna dedykacja dla ciebie:

w szkole sie nie uczylem bo nie musialem, tylko glaby musza sie uczyc, na benefitach ani innych tworach nie siedze, winsko zlopalem, panny na lewo i prawo pukalem, nie placze, mam dziecko, mam kase, mam prace i dwie rece jak nalezy, system mi wisi a z mojej jalmuzny moje dzieci szkoly pokoncza i oby byly na tyle bystre zeby nie musialy sie uczyc za wiele tylko mogly kozystac z lat mlodosci

cala twoja teoria wlasnie legla w gruzach, mozna zrobic wszystko na odwrot niz napisales i nadal byc "kims"

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 03 wrz 2009 18:19

banita pisze:UCT ze specjalna dedykacja dla ciebie:

w szkole sie nie uczylem bo nie musialem, tylko glaby musza sie uczyc, na benefitach ani innych tworach nie siedze, winsko zlopalem, panny na lewo i prawo pukalem, nie placze, mam dziecko, mam kase, mam prace i dwie rece jak nalezy, system mi wisi a z mojej jalmuzny moje dzieci szkoly pokoncza i oby byly na tyle bystre zeby nie musialy sie uczyc za wiele tylko mogly kozystac z lat mlodosci

cala twoja teoria wlasnie legla w gruzach, mozna zrobic wszystko na odwrot niz napisales i nadal byc "kims"



zgadzam sie na tym polega dojrzałośc ludzi odpowiedzialnych a nie jełopów którzy więcej szczekają niż racji maja.Z child benefitem tez wytłumaczyłam ale kazdy wolał pominąc proste słowa i skakac do gardeł.No nic BANITA moze na Twoje posty zwróca uwage, bo widocznie innym szkoda język strzępić.Pozdr


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości