Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
aleksandra76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009 16:41

Zaświadczenie o braku przeciwwskazań odbycia lotu ciężarnej

Postautor: aleksandra76 » 07 sie 2009 19:09

Mam pytanko:
Czy ktoras z Pan leciala samolotem bedac w ciazy i jest w posiadaniu zaswiadczenia o braku przeciwskazan do odbycia przez nia lotu? chciala bym wiedziec co ma byc zawarte w takim wniosku i czy jest to gotowy szablon, czy jest to poprostu napisane zwyklymi slowami przez lekarza GP.???
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi!!!

userka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 04 kwie 2009 09:23

Postautor: userka » 09 sie 2009 19:25

Hej. Wystarczy ze pojdziesz do swojego GP i poprosisz o takie zaswiadczenie, jesli nie bedzie mial(a) zadnych przeciwwskazan to otrzymasz je od reki. Pozdrawiam

hanica
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2008 10:47

Postautor: hanica » 13 sie 2009 10:47

Witam.Ja lecialam do Polski bedac w 28 tygodniu ciazy.Lekarz w GP wypisal mi takie zaswiadczenie,ale musialam zaplacic 15 funtow :x Pozdrawiam.

aleksandra76
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2009 16:41

Postautor: aleksandra76 » 04 wrz 2009 21:39

Udalo mi sie zalatwic wszystko ale niestety po swojemu:), czyli:
zadzwonilam do przychodni swojej i powiedzialam o co mi chodzi i ze potrzebuje takie zaswiadczenie i zapytalam czy je dostane i na kiedy.. wiec babka zapytala mnie dokad jest lot i od kiedy do kiedy, i to wszystko! wiec poszlam po odbior pisemka ale po drodze zastanawialam sie ze kurcze nawet lekarz mnie nie widzial na oczy a pani z ktora rozmawialam nawet nie zapytala jak sie czuje i czy jestem pewna, powiedziala od razu ze to 55 funtow bedzie kosztowalo!!!, wiec ja tez postanowilam nie dac zrobic w bambuko( bo ta pani pewnie sobie wykminila ze sama mi to wypisze a potem za moje pieniadze z kolezaneczkami na drinka pujdzie ). weszlam do przychodni, zobaczylam jak to pismo wyglada( bylo napisane nie wyraznie bez daty bez tytulu co to i dlaczego i dla kogo a przede wszystkim pisaly tam same bzdury,np: ze jestem w 10 tygodniu ciazy) tak sie zniesmaczylam ta sytuacja ze postanowilam podziekowac ladnie za to i wiecie co zrobilam? napisalam sobie to sama!!! na komputerku pieknym slownictwem i na pewno duzo lepiej niz ta pani! na szczescie i tak nikt o nic mnie nie pytal:) :lol:

aggy88
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2009 22:33

Postautor: aggy88 » 10 wrz 2009 22:42

już na każdym kroku chcą człowieka wykorzystać nawet kobiety w ciąży.. brawa za zaradność;d


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości