Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
green777
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2009 02:29

Postautor: green777 » 31 lip 2009 04:15

Na mojej stronie możesz dostać B25 ale to chyba nie to :lol: GREENFOCAL

poznanianka
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2011 03:09

Re: Witamina B17

Postautor: poznanianka » 30 wrz 2011 04:50

sunshinediver pisze:Witam i o porade pytam. Czy ktos z Was niewiem czy mozna takowa witamine dostac w ukeju ? Szczerze mowiac szukalem dlugo i nieznalazlem zeby mozna bylo kupic.
Inna nazwa to chyba amigdalina. Ostatnim razem sprowadzalem ja ze Stanow, ale wolabym ja dostac gdzies blizej. Jak by ktos wiedzial to prosze o informacje. NAjlepiej linka wprost do sklepu gdzie jest dostepna. Z gory dzieki


hej sprawdz sobie moja stronke www.mosthealthy.isotonix.com wpisz isotonix b-complex moze to???? Wchodzimy z nasza firma na UK z USA tazke moze cos znajdziesz dla siebie
pozdrawiam

higienistka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2012 00:09

Re: witamina B17, amigdalina, letril...

Postautor: higienistka » 21 mar 2012 21:56

Dużo informacji można znaleźć na temat amigdaliny na stronie http://www.b17-sklep.pl .
Znajdziecie tam wszystko o terapii metabolicznej. Mam nadzieję, że pomogłam, strona wydaje się być ciekawa.

poznanianka
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2011 03:09

Postautor: poznanianka » 23 wrz 2012 00:29

Czesc nie wiem czy ci sie to przyda ale sprawdz sobie
B-Complex isotonix. Wszystko jest naturalne (i w proszku) nie w tabletce. Codzinnie bierzesz 2 nakretkie Isotonix z woda na pusty zoladek. -szybciej sie wchlania. po 5min 95% jestw twoim organizmie. zobazc sobie info na stronce www.uk.shop.com/billandaleks poszukaj isotonix b-complex. pozdrawiam

poznanianka
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2011 03:09

Postautor: poznanianka » 23 wrz 2012 00:30

Czesc nie wiem czy ci sie to przyda ale sprawdz sobie
B-Complex isotonix. Wszystko jest naturalne (i w proszku) nie w tabletce. Codzinnie bierzesz 2 nakretkie Isotonix z woda na pusty zoladek. -szybciej sie wchlania. po 5min 95% jestw twoim organizmie. zobazc sobie info na stronce www.uk.shop.com/billandaleks poszukaj isotonix b-complex. pozdrawiam


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości

cron