Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
psychologman
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2013 07:28

Polecam!

Postautor: psychologman » 03 sie 2013 07:29

Polecam Joannę Babiarz Tuyluce

Ja znalazłam Panią Joannę i jest mi łatwiej przetrwać życie na odległość z mężem. Będe stałą klientką. Polecam raz jeszcze :)

karinalondon
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2013 23:27

psycholog dziecięcy londyn

Postautor: karinalondon » 30 wrz 2013 23:37

Miałam wizyty z moją córeczką u psychologa dziecięcego w Londynie, byłam u 3 psychologów ale zdecydowałam się absolutnie na pozostanie u jednego. Gdyby ktoś z rodziców potrzebował namiary to leczymy się u Anety Zielińskiej Ktoś już tu polecał chyba ją, bardzo fajna często widziana w TVNie.
Podaje tel.gdyby ktoś potrzebował bo krucho tu z dobą pomocą dla dziecka 0774 609 83 53

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: psycholog dziecięcy londyn

Postautor: Usercostam » 01 paź 2013 10:20

karinalondon pisze:często widziana w TVNie.


To raczej kiepska rekomendacja.

karinalondon
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2013 23:27

Postautor: karinalondon » 01 paź 2013 22:26

Zależy dla kogo, każdy ma wolny wybór. A to że ktoś się gdzieś pojawia to nie sądzę że jest gorszy wręcz przeciwnie. Dla mnie to bardzo dobry specjalista a o tv dodałam tak przy okazji. Pozdrawiam

GetSmarter
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2015 12:17

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: GetSmarter » 21 wrz 2015 14:16

Jeśli poszukujecie sprawdzonych specjalistów, to przydatna może być dla Was nowa platforma wymiany wiedzy online - Get Smarter. Jest to miejsce zrzeszające specjalistów wielu dziedzin i użytkowników poszukujących pewnej wiedzy lub porad. Łatwo można dotrzeć do specjalisty z oczekiwanej dziedziny, zapoznać się z jego doświadczeniem, opiniami i umówić na spotkanie przez internet. Jest to ciekawa propozycja m.in. dla osób poszukujących psychologów, terapeutów w swoim rodzimym języku, mieszkając za granicą.

Majowa
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2013 10:53

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: Majowa » 05 sie 2016 09:38

Spróbuj w przestrzeni pomocy - to kilku polskich psychologów działających online. Nie są związani z żadnym ruchem religijnym - to psychologowie po studiach z dużym doświadczeniem. Fajne rozwiązanie jak jest się za granicą.

karmelia
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2016 17:02

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: karmelia » 13 sie 2016 17:11

Też uważam, że dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy psychologicznej online, przez skype`a. Nie trzeba dojeżdżać, a to naprawdę spora oszczędność czasu, Ja przez jakiś czas korzystałam z pomocy pani psycholog Małgorzaty Ignaszak http://sui.com.pl/pomoc-online i muszę przyznać, że te skype`owe spotkania wiele mi dały.

barwan
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2016 10:22

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: barwan » 02 wrz 2016 09:59

zawsze możesz np. umówić się na internetowe konsultacje. Jest to coraz bardziej popularne i w sumie przynosi ten sam efekt. Wiem, bo kuzynka wyjechała do uk kilka lat temu i miała psychologa dobrego w polsce i tak do dzis funkcjonują. Mowa o p. Ewie Guzowskiej - jeżeli chcesz to zostawiam Ci namiar na tą panią (ponad 20 letnie doświadczenie w branży psychologii). Może się przydać pozdrawiam :)
http://www.znajdzpsychologa.charaktery.eu/gabinet,179.html

domkazak17
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2016 12:08

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: domkazak17 » 04 wrz 2016 12:11

Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany, to w psychomedic mają konsultacje Skype (co ważne - polskie ceny):

https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/

TomGie
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2013 16:58

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: TomGie » 21 paź 2016 07:48

Wygoogluj sobie Annę Sosinowską - można się z nią umówić online na Skype.

Scarlett13
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2017 19:26

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: Scarlett13 » 31 sty 2017 19:27

Twoje oczekiwania powinni spełnić psychologowie z przestrzeni pomocy. Popatrz na stronie kto w czym się specjalizuje i skontaktuj się. Bez problemu umówisz się na Skype z nimi.

Aniaaa91
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2017 09:31

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: Aniaaa91 » 16 lut 2017 09:33

Ja jestem w trakcie terapii przez Internet i jestem bardzo zadowolona. Znalazłam Panią Agnieszkę, z którą bardzo fajnie się rozmawia. www.pydynowska.com , tam troche więcej o sobie napisała.

Scarlett13
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2017 19:26

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: Scarlett13 » 04 kwie 2017 18:38

Ja z doświadczenia mogę polecić panią Edytę Aktepe, też z Przestrzeni Pomocy :) Tak jak piszą pozostali, zawsze też możesz sprawdzić opisy poszczególnych specjalistów i wybrać najbardziej odpowiadającego Twojemu problemowi.

Ajlar
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 31 paź 2015 13:45

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: Ajlar » 31 sie 2017 19:20

Ja Ci podrzucę namiary na psychologa online - zerknij na stronę bezproblemowo.com . Sama korzystałam dlatego z czystym sumieniem podaje dalej. Jak jesteś za granicą to taka opcja przez neta będzie najwygodniejsza. Cenowo tak samo wychodzi jak za "normalną" konsultację. Chociaż w simie nie wiem jakie stawki są w Londynie więc tu może być o wiele taniej.

jjusti18
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2017 17:25

Re: Polski psycholog w Londynie - szukam

Postautor: jjusti18 » 19 wrz 2017 08:58

Ja wpadłam jakiś czas na świetnego psychologa - Panią Joannę Mielniczuk https://www.facebook.com/psycholog.joannamielniczuk/?ref=bookmarks, jest naprawdę świetną psychoterapeutką. Ja jej wizyty i terapię oceniam bardzo wysoko. Mi bardzo pomogła także serdecznie polecam. Nawet wiem, że prowadzi terapię online i przez skypa.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron