Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
cosmo
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2008 14:35

Logopeda dla czterolatka - szukam

Postautor: cosmo » 05 paź 2008 22:06

szukam polskiego logopedy, bo chcialabym zabrac corke na wizyte. Mam wrazenie ze sepleni ale w taki dziwny sposob, niby mowi sz i cz itd ale slysze jakies dziwne dzwieki w jej mowie i jezyk tez chyba wykonuje jakies dziwne akrobacje:) jesli ktos ma jakis namiar lub pomysl gdzie szukac pomocy to napiszcie prosze

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 07 paź 2008 17:06

Tu masz cos na Londyn :

Mariola Cholewa
Lekarz logopeda

Przyjmuje: Greenford

Zakres leczenia: Poprawna wymowa

Cennik usług:

Wizyta - £40
Przychodnia Zachód

364A Whitton Avenue East
UB6 0JP Greenford

Co do angielskich logopedow, to przez GP.

Czy mala chodzi do angielskiej nursery?
Moze to byc etap w rozwoju, tym bardziej, ze inaczej sie uklada jezyk przy wymowie slow angielskich inaczej w polskiej mowie.
Mozesz tez kontrolnie zajrzec do logopedy w czasie wakacji w Pl ( wiekszy wybor ;) ).
I moze cwiczenia z mala przed lustrem, rozne miny, klaskanie jezykiem itp., na pewno nie zaszkodzi, a mnostwo zabawy.

cosmo
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2008 14:35

Postautor: cosmo » 08 paź 2008 12:23

wielkie dzieki kama. mala chodzi do nursery a w styczniu zaczyna szkole. wlasnie jakis czas temu sie zorientowalam ze jest cos nie tak i bacznie zaczelam obserwowac. moze faktycznie to wplyw drugiego jezyka, nie wiem sama ale niepokoi mnie to. Sciagnelam sobie z netu rozne cwiczenia polecane przez logopede, cwiczymy wiec na wszystkie gloski 'dz, sz, c itd' wszystko co znalazlam. masz racje zabawy przy tym co nie miara, zwlaszcza ze mlodsza corka tez sie wlacza do zabawy a w jej wykonaniu to naprawde kupa smiechu. mam nadzieje ze bedzie spoko... dzieki za namiary na logopede na miejscu, troche to ode mnie daleko bo mieszkam na polnocy, ale coz... w pl bede z dziecmi dopiero latem nastepnego roku, wiec nie chce tak dlugo czekac, bo moge przeciez robic juz cos teraz... pozdrawiam i dzieki za pomoc

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 08 paź 2008 21:22

Obawiam sie ze wiekszosc logopedow wysiadzie przy zagadnieniu dziecka dwujezycznego ;).
Jak mnie nie pogonia, to tu jest sporo o rozwoju jezykowym dziecka dwujezycznego:
http://forum.banda.pl/viewforum.php?f=2 ... b8445d10dc
Trzymam kciuki, przerabialam to tak niedawno :).
Jak cos mozna pomoc, odezwij sie na priva.

Glasgow2014
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2014 21:49

Postautor: Glasgow2014 » 16 sie 2014 21:52

Polski, dwujęzyczny logopeda przyjmujący w Glasgow, Szkocja.

neurologopeda.co.uk

kalister
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2014 09:11

Postautor: kalister » 29 sie 2014 09:12

Polecam zajrzeć neurologopeda.co.uk ;)
____________
internetowy sklep elektryczny


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości

cron