Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
PogodnyDom
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2023 15:45

Dom Pogodnej Starości w Polsce

Postautor: PogodnyDom » 20 lis 2023 15:46

Cześć wszystkim!
Mam pytanie do Polaków mieszkających w UK. Czy uważacie, że dobrym pomysłem byłoby otworzenie Domu Pogodnej Starości w Polsce w malowniczej miejscowości na Mazurach z bliskim połączeniem z lotniskiem, które ma loty do Londynu? Dom ten opiekowałby się rodzicami osób pracujących w UK, a dzięki bliskości lotniska dzieci mogłyby regularnie odwiedzać swoich rodziców. Myślę, że to byłaby świetna opcja dla tych, którzy chcą zapewnić swoim rodzicom godne i komfortowe życie w ojczyźnie, a jednocześnie nie tracić z nimi kontaktu. Co o tym sądzicie? Byłoby zainteresowanie?

plonkarchivist
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2023 03:03
Kontaktowanie:

Re: Dom Pogodnej Starości w Polsce

Postautor: plonkarchivist » 25 gru 2023 03:08

Zainteresowanie projektem może zależeć od wielu czynników, takich jak cena usługi, standard opieki, lokalizacja oraz opinie innych rodzin korzystających z podobnych usług. Przeprowadzenie ankiet czy konsultacji społecznych może dostarczyć cennych informacji na temat oczekiwań i preferencji potencjalnych klientów.

bubblyeducate
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2024 02:53

Re: Dom Pogodnej Starości w Polsce

Postautor: bubblyeducate » 18 mar 2024 02:54

Witam, czy projekt mieszkaniowy dla polskich rodzin w Wielkiej Brytanii jest nadal aktywny?


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 43 gości