Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
skutecznadietalondyn
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2021 11:22

dietetyk Londyn stacjonarnie i online

Postautor: skutecznadietalondyn » 08 cze 2021 12:43

Jeśli od dawna próbujesz schudnąć, ale każda próba kończy się niepowodzeniem i co raz to większą liczbą na wadze - zapraszam do kontaktu :arrow: skutecznadieta.londyn@gmail.com

Jestem dyplomowanym dietetykiem Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, ponadto ukończyłam wiele dodatkowych kursów oraz warsztatów dotyczących między innymi redukcji masy ciała czy zdrowego stylu życia. Doświadczenie w pracy zdobyłam między innymi podczas praktyk i stażu w Gdańskim szpitalu na oddziale diabetologii, w poradni dietetycznej oraz w domu pomocy społecznej.

Dietetyką interesuje się już od wieku szkolnego, następnie po wielu eksperymentach dietetycznych na sobie :wink: i zrzuconych wielu zbędnych kilogramach zaczęłam zagłębiać się w dokładny, oparty na badaniach naukowych sposób działania naszego organizmu. Dodatkowo przez kilka lat trenowałam siłowo, a od niecałych 2 lat przeszłam na wegetarianizm.

W swojej pracy wyznaje zasadę, że dieta nie może być karą, a powinna przekształcić się w styl życia, dlatego znajduje w jadłospisie miejsce na wino z przyjaciółką, piwo z kolegą czy tort na urodzinach :wink: Ponadto jestem przeciwniczką zażywania garści suplementów, które w większości przypadków jedynie co odchudzają to nasz portfel :roll:

Na początku czerwca przeprowadziłam się do Londynu i właśnie tutaj chce edukować i odchudzać. Zapraszam do współpracy online oraz stacjonarnie w domu klienta. W ofercie mam opcje, które świetnie sprawdzały się podczas pracy w Polsce - wspólne zakupy, przegląd produktów w kuchni czy nauka zdrowego, niskokalorycznego gotowania. Ponadto 7, 14 i 20 dniowe jadłospisy wraz z gotową listą zamienników - możesz dowolnie wymieniać produkty :!:

Pierwsza konsultacja (analiza stylu życia i diety, omówienie dzienniczka żywnościowego, wyznaczenie prawidłowej ilości spożywanych kalorii, określenie celu diety) już od £ 50 :!:

Serdecznie zapraszam do kontaktu :arrow: skutecznadieta.londyn@gmail.com

Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości