Strona 1 z 1

zdrowa, gładka i nawilżona skóra

: 24 lis 2020 11:22
autor: kulik86
Jeśli marzy wam się piękna, gładka i zdrowa skóra, a cierpicie na jakieś choroby skórne np. łuszczyca, trądzik czy atopowe zapalenie skóry to polecam zaopatrzyć się w suplement diet o nazwie Neoglandyna które to zawierają tylko naturalne oleje: lniany i z ogórecznika - cenne źródło Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (omega 3 i 6).Uzupełnianie diety w GLA jest ważne dla osób, które mają uszkodzony fizjologiczny metabolizm kwasów tłuszczowych w wyniku defektu enzymu delta -6 desaturazy. Dzięki tym kapsułkom moja skóra już nie jest sucha i szorstka, rzadziej się podrażnia i wygląda młodziej. Bardzo pomocne przy różnych chorobach skóry :)

Re: zdrowa, gładka i nawilżona skóra

: 25 lis 2020 14:20
autor: Nela09
kulik86 pisze:Jeśli marzy wam się piękna, gładka i zdrowa skóra, a cierpicie na jakieś choroby skórne np. łuszczyca, trądzik czy atopowe zapalenie skóry to polecam zaopatrzyć się w suplement diet o nazwie Neoglandyna które to zawierają tylko naturalne oleje: lniany i z ogórecznika - cenne źródło Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (omega 3 i 6).Uzupełnianie diety w GLA jest ważne dla osób, które mają uszkodzony fizjologiczny metabolizm kwasów tłuszczowych w wyniku defektu enzymu delta -6 desaturazy. Dzięki tym kapsułkom moja skóra już nie jest sucha i szorstka, rzadziej się podrażnia i wygląda młodziej. Bardzo pomocne przy różnych chorobach skóry :)


A JA POLECAM WIZYTE U DERMATOLOGA!

Re: zdrowa, gładka i nawilżona skóra

: 22 gru 2020 13:59
autor: Emma97
szczerze... to nie wierze w cudowne działanie suplementów ogólnie dostępnych. Poza tym, twarz to ważna i widoczna część naszego ciała, że uważam, że nie powinno się na niej eksperymentować. Najlepiej pójść do odpowiedniego specjalisty, np. dermatologa, jak już ktoś wyżej zauważył. Dermatolog nie tylko wyleczy nas z trądziku, azs-u, ale także pomoże dobrać nam odpowiednią dla naszej skóry pielęgnację.

Re: zdrowa, gładka i nawilżona skóra

: 27 sty 2021 13:32
autor: Agalla
Też nie wierzę w żadne kremy cud. Uzupełnij dietę w witaminy i mikroelementy. Zioła i produkty pszczele na początek oraz ogranicz używki. Skóra będzie gładka i nawilżona.