Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
kulik86
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2017 10:27

piękne, proste i mocne włosy

Postautor: kulik86 » 06 sie 2020 09:43

hello :)
wiem, że dużo kobiet skarży się na mocno zniszczone, suche i sztywne włosy, jako fryzjerka mogę polecić doskonały zabieg, który wygładzi, wzmocni, a nawet wyprostuje włosy. Chodzi mi o terapię keratynową, ja w tym celu używam keratyny fryzjerskiej Amazon Keratin można zdecydować się na jedną z 3 keratyn: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa Pozwala ona odżywić strukturę włosów, wygładza, dodaje blasku i zapewnia wyjątkowo gładkie włosy. Dużym plusem dla mnie jako fryzjerki jest to że jest wydajna i dobrze się rozprowadza

majkel666
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2020 19:41
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: piękne, proste i mocne włosy

Postautor: majkel666 » 14 wrz 2020 19:43

Geny, geny i jeszcze raz geny

adriaaa
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020 13:37
Kontaktowanie:

Re: piękne, proste i mocne włosy

Postautor: adriaaa » 10 lis 2020 13:49

osobiście nie wierzę w kremy, szampony i inne takie, dostępne w drogeriach. Może i one coś tam pomagają, ale pewnie jest to tylko kropla... Myślę, że jeśli się ma problem z włosami to należy wybrać sie do odpowiedniego specjalisty, czyli w tym przypadku do trychologa. Jest to osoba, która przebada nasze włosy i skórę głowy i dobierze odpowiednie leczenie.

gracieanderson
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2020 08:44
Lokalizacja: London
Kontaktowanie:

Re: piękne, proste i mocne włosy

Postautor: gracieanderson » 04 gru 2020 09:40

Thanks for sharing such a nice piece of information to us. This is very knowledgeable for me. I am an assignment expert and I am offering Assignment writing service to students of Australia and all over the world.https://myassignmenthelp.com/writing-services.html

Agalla
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2021 13:18
Lokalizacja: London
Kontaktowanie:

Re: piękne, proste i mocne włosy

Postautor: Agalla » 27 sty 2021 13:28

Zainwestuj w pyłek pszczeli prosto od pszczelarza. Posiada 99% zapotrzebowania na witaminy i mikroelementy.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości