Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
psychoterapeutaonline
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2018 12:50

Psycholog przez Internet

Postautor: psychoterapeutaonline » 12 kwie 2018 13:01

Jeśli macie problemy i chcielibyście porozmawiać ze świetnymi psychologami, psychoterapeutami o różnych specjalizacjach to zapraszam do e-poradnia.com. Sesje odbywają się przez Internet więc dają poczucie bezpieczeństwa rozmówcy i komfortu ( w końcu rozmawiasz u siebie ) :) Gdybyście mieli jakieś pytania skontaktujcie się proszę a postaram się pomóc w odpowiedziach na wszelkie pytania. Pozdrawiam życząc dużo zdrówka.

baranowski5
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2016 18:28
Kontaktowanie:

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: baranowski5 » 21 maja 2018 14:28

Jak mieszka się za granicą, to możliwość przeprowadzenia terapii online w polskim psychoterapeutą to dobra opcja. Sprawdźcie sobie Psychomedic z Warszawy, wiem, że oni mają dobrych specjalistów i prowadzą wideo konsultacje. Moim zadaniem to dobre rozwiązanie.

AgaS25
Gastarbeiter
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016 13:31

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: AgaS25 » 28 lip 2018 12:31

Dobre efekty przynosi stosowanie olejku konopnego. Na cbdcentral.pl można kupić dobry, z atestami.

AgaS25
Gastarbeiter
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016 13:31

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: AgaS25 » 29 wrz 2018 20:08

Z takimi dolegliwościami świetnie radzi sobie olejek cbd jest naturalny i tani cbddirect.pl

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: Nela09 » 17 paź 2018 12:31

inną kwestią jest to, że psycholog przez internet nie pomoże tak jak ten w zwykłym, normalnym kontakcie. Ale lepiej przez internet niż wcale, jeśli jest taka potrzeba

Jagdza
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2018 11:29
Kontaktowanie:

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: Jagdza » 18 paź 2018 11:31

Ja wolałabym porozmawiać twarzą w twarz z psychologiem niż przez internet. Chyba, że już bym go znała i chodziła jakiś czas do niego

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: elabarbara » 11 gru 2018 10:44

Każdy może być psychologiem online. W ogóle nie wierzyłabym w to. Niestety, wiele osób zamiast skorzystać z Rankingu ośrodków terapii i tam znaleźć prawdziwego lekarza. woli się właśnie bawić w Internet. Ja bym nie zaufała. A, apropo Rankingu, to czy znacie jakieś ośrodki, centra pomocy? Jeśli tak, to możecie im zasugerować wpisanie się na listę. Dzięki temu zdobędą klientów, bo bardzo dużo osób właśnie w ten sposób szuka pomocy z tego zakresu.

marcinzet
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 04 paź 2018 12:17

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: marcinzet » 29 gru 2018 17:20

W sumie to duzo racji masz.

marzenazajac
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2018 17:34

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: marzenazajac » 29 gru 2018 17:38

Musze sie tutaj troche wylamac z opinii jakie napisali moi poprzednicy. Nie jestem do konca przekonana skutecznosci takiego rozwiazania .. nie ma to jak normalna wizyta w cztery oczy i opowiedzenie wszystko co nam na duszy lezy. W kontakcie bezposrednim jest takze mozliwosc lepszej diagnozy oraz znalezienie odpowiednich rozwiazan .. dopasowanych indywidualnie do potrzeb. Natomiast przez interest to jakos slabo to widze. Jesli juz jestesmy na tematyce zwiazkow to warto tez wspomniec o fakcie, ze w dzisiejszych czasach co raz czesciej internet staje sie miejscem gdzie dochodzi do zdrady. Mozna o tym przeczytac szerzej na tym blogu - https://www.sensity.pl/zdrada-przez-internet/ gdzie opisane sa mechanizmy jakie tym rzadza. Na szczescie ja nie mialam jeszcze takiego problemu ale jak cos bede od teraz bardziej uwazna temu co robi moj partnert .. z kim sie kontaktuje online itp. Pozdrawiam

testov
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2018 18:29

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: testov » 29 gru 2018 18:29

Dokladnie tak.

Bedec
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2022 12:02

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: Bedec » 18 sty 2022 14:24

Ja swojego psychologa znalazłam na tej stronie https://wetalk.pl/ polecam, dzięki terapii udało mi się zacząć panować nad nerwicą.

majkel666
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2020 19:41
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: majkel666 » 24 lut 2022 17:45

Polecam kogos z ZIP ze Szczecina, tam dosc elitarna ekipa jest, wyszukaj online. 8)

londosiek
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2022 12:30

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: londosiek » 30 mar 2022 12:32

uważam że z każdym lekarzem powinno się spotkać twarzą w twarz :) teleporady przez pandemię jakoś nie zawsze były skuteczne..

_____________________________________________________
https://www.hotelfilmar.pl/

psychologia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2023 21:42
Kontaktowanie:

Re: Psycholog przez Internet

Postautor: psychologia » 19 lis 2023 21:52

Polecam sprawdzenie bogatej oferty gabinetów psychologicznych i psychoterapeutycznych na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/
Na stronie znajduje się lista gabinetów z całej Polski, większość z obecnych na tej platformie specjalistów świadczy usługi psychologiczne również w formie online.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron