Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Jaki trycholog w Gdańsku

Postautor: kajametrowska » 02 maja 2017 10:19

Pytanie to zakładam tutaj na prośbę mojej dobrej kolezanki, która chciałaby zapisać sie na wizytę do trychologa w Gdańsku i nie wie do jakiego specjality si e zarejestrować.

Może ktoś jest z tych okolic i możecie kogoś zasugerować? Będzie leciała do Polski w przyszłym miesiącu.

asierp
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 11 lis 2015 10:13

Re: Jaki trycholog w Gdańsku

Postautor: asierp » 03 maja 2017 10:12

Klinika dermatologica na ulicy Skłodowskiej w Gdańsku.Przyjmuje tam wielu dermatologów, którzy specjalizują się w wypadaniu włosów ( polecam właśnie lekarza a nie kosmetologa z racji tego,ze lekarz jednak bardziej sie na tym zna i doradzi jej coś konkretnego). Latałam tam rok temu na mezoterapię skóry głowy ( miałam podobny problem).

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Jaki trycholog w Gdańsku

Postautor: kajametrowska » 05 maja 2017 12:17

Nie wiem czy koleżanka bedzie w stanie pozwolić sobie na latanie na takie zabiegi, myslała bardziej o jednorazowej konsultacji. No ale nic Możesz mi dać jakis kontakt?

asierp
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 11 lis 2015 10:13

Re: Jaki trycholog w Gdańsku

Postautor: asierp » 08 maja 2017 12:42

W sieci znajdziesz do nich kontakt. Jest tam ich strona. Nie wiem czy takie jedno spotkanie coś pomoże, ale i tak lepiej będzie się wybrać do lekarza czy do kosmetyczki. Przynajmniej lekarz oceni w czym jest problem i nie będzie wciskał do razu jakichś preparatów ( sama już na pierwszym badaniu miałam wykonane badanie trichoskopię oraz skóry głowy). Z samych zabiegów jestem natomiast bardzo zadowolona. Włosy zaczęły odrastać, poza tym kosztowało mnie to o wiele mniej niż jakbym miała to wykonywać na miejscu w Londynie ( nawet jeśli w grę wchodziły loty).

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Jaki trycholog w Gdańsku

Postautor: kajametrowska » 08 maja 2017 12:54

Postaram się jej to przekazać :) Jeszcze jedno pytanie. Czy jest tam możliwość zapisania sie przez internet?

asierp
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 11 lis 2015 10:13

Re: Jaki trycholog w Gdańsku

Postautor: asierp » 09 maja 2017 11:55

Patrzę sobie na ich stronie i nie ma tam zakładki rejestracja online... jednak widzę,ze jest mail. Możesz do nich napisać.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron