Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
izbiz
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017 11:43

Dietetyk online z PL?

Postautor: izbiz » 03 kwie 2017 21:03

Witam, jestem załamana, bo już nie wiem co mam ze sobą robić, po każdej ziemie jestem coraz większa! Mam już spokojnie ze 20 kilo do zgubienia! Zaczęłam się zastanawiać nad dietetykiem online. Co o tym myślcie? Koleżanka poleciła mi: https://dietetyk.nutrigenum.pl/ czy ktoś z Was korzystał z takich usług? Jak efekty? Warto?

Dorkap
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2016 13:15

Re: Dietetyk online z PL?

Postautor: Dorkap » 04 kwie 2017 10:11

a ile taki dietetyk kosztuje

pietraszkopiotr1
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2017 23:58

Re: Dietetyk online z PL?

Postautor: pietraszkopiotr1 » 09 maja 2017 00:07

Witam,
Potrzebujesz indywidualnie dopasowanej diety?
Jesteś sportowcem?
Potrzebujesz porady dietetycznej z powodu posiadanej choroby celjakja lub cukrzyca albo osteoporoza?
Zapraszam na wszystkie pytania odpowiem mailowo lub na facebooku.
Pamiętaj że zdrowia nie kupisz więc warto o nie zadbać już teraz bez względu na to ile masz lat. Ciągła pogoń za pieniędzmi odciąga nas od sportu i zdrowego żywienia. Przez co bierzemy suplementy i jemy fast foody, a później leki. Przechodząc na odpowiednio zbilansowaną dietę dostarczającą odpowiednią ilość witamin, minerałów i makro składników oraz kalorii możemy poprawić zdrowie, osiągi sportowe i regenerację a także cieszyć się godną starością bo przecież nikt nie chce żeby mu pomagano załatwiać potrzeby fizjologiczne.
"To co dla jednego jest lekarstwem dla innego może być trucizną"
Nie korzystaj z diety znalezionej w sieci lub pożyczonej od znajomych bo to nie jest dieta dla Ciebie. Każdy z nas jest inny ma inną krew, predyspozycje i choroby oraz upodobania.
"sport może zastąpić wiele leków ale żaden lek nie zastąpi sportu"
Nie masz czasu na dietę i aktywność fizyczną?
To Twój wybór ale jeśli komuś na czymś zależy to potrafi przeznaczyć na to czas.
Wiele ciekawych porad dietetycznych znajdziecie na moim instagramie active_lifestyles
Proszę śmiało pytać na mailu lub też fb.
pietraszkopiotr1@gmail.com
Pozdrawiam


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości