Strona 1 z 1

Gdzie w Krakowie na korekcję powiek

: 27 lut 2017 12:23
autor: onmen
Czy doradzicie gdzie zapisać się w Krakowie na operację opadających powiek? I jaki jest to koszt?

Re: Gdzie w Krakowie na korekcję powiek

: 27 lut 2017 12:29
autor: styllu
Wszystko zależy od tego czy to są dwie powieki, czy to są powieki górne, dolne czy obie? Z tego, co się orientuję to koszt zrobienia jednej powieki to może być około 600-700 zł. Moja znajoma akurat ostatnio robiła sobie w profesjonalnym gabinecie taki makijaż permanentny oczu i wiem, że tam też była opcja korekcji powiek. Możesz sobie poczytać na ten temat w internecie.

Re: Gdzie w Krakowie na korekcję powiek

: 28 lut 2017 06:11
autor: Bloom15
Operacja jest polecana w naprawdę ekstremalnych przypadkach. Zorinetuj się czy nie lepiej będzie przeprowadzić u Ciebie korekty powiek laserem. Która może byc tak samo skuteczna a jednoczesnie nie będzie niosła żadnych konsekwencji ( co jak co ale jednak zabieg może byc niebezpieczny).
Możesz się zapisać na przykład do New life na Kluczborskiej w Krakowie: http://new-life.com.pl/plexr/ . Zabiegi przeprowadzane są tam przez lekarzy i kosmetologów.

Re: Gdzie w Krakowie na korekcję powiek

: 29 sie 2017 09:24
autor: elabarbara
W Krakowie niestety nie znam tam gabinetów medycyny estetycznej ale w Częstochowie tak :) bo sama korzystałam z usług tej kliniki- http://esteticmedic.pl/ . Teraz mam zamiar zapisać się na zabieg usuwanie tkanki tłuszczowej metoda HIFU czyli Lifting bez operacji.

Re: Gdzie w Krakowie na korekcję powiek

: 22 lis 2017 22:23
autor: gloryyy
Kraków to zupełnie nie moje rejony, ale poddalam się plastyce powiek w klinice elite w warszawie elite.waw.pl I o nich mam jak najlepszą opinię. Co do kosztów to nie będę sugerowała bo cena zależy od wielu czynników jednak jedno Ci powiem: o wiele taniej niż w Anglii.

Re: Gdzie w Krakowie na korekcję powiek

: 10 paź 2018 10:45
autor: zula82
O ciekawym zabiegu HIFU właśnie na opadające powieki możesz poczytać tutaj http://pieknecialo.net.pl/problem-opadajacej-powieki znajoma sobie coś takiego robiła u nas w Krakowie właśnie i muszę przyznać że spora zmiana na lepsze oczywiście.