Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
kamilagar
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2015 10:30

Ginekolog Londyn

Postautor: kamilagar » 29 paź 2015 14:45

Czesc, szukam dobrego ginekologa w Londynie. Najlepiej zeby był polskojezyczny i miał/a dobre podejście do pacjentki. A i jeszcze jedno, najlepiej kobieta... strasznie się wstydzę ginekologów facetów

kasiafarrow
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 11 mar 2015 23:13

Re: Ginekolog Londyn

Postautor: kasiafarrow » 01 lis 2015 20:26

Czesc. Moim zdaniem najlepsi ginekolodzy przyjmuja w Top Medical Clinic (www.topmedicalclinic.co.uk). Znajdziesz tam prof Knappa (jeden z najwiekszych autorytetow z kolposkopii w Polsce). Ja osobiscie jestem pacjentka dr Kolodziejczak i musze przyznac ze jestem zachwycona. Jest jeszcze dr Karowicz, ktora jest podobno swietnym specjalista (chociaz troche za droga). Unikalabym natomiast ginekologow z green surgery oraz Tootingu (wystarczy poczytac o nich na roznych forach). Powodzenia

DariuszNicbud
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2013 16:22

Re: Ginekolog Londyn

Postautor: DariuszNicbud » 02 lis 2015 20:19

Moja siostra akurat korzysta z Totting Medical Centre, konkretnie chodzi do Pani Prof. Agaty Karowicz-Bilińska... Nie wiem, dlaczego insynuujesz że coś tam jest nie tak. Bo moja siostra jest bardzo zadowolona i właśnie trafiła tam poprzez szukanie informacji na forach.

kasiafarrow
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 11 mar 2015 23:13

Re: Ginekolog Londyn

Postautor: kasiafarrow » 03 lis 2015 09:26

Drogi Dariuszu byc moze Ty pomyliles placowki. Sam mowisz ze Twoja siostra korzysta z 'Totting Medical Centre' a my mowimy tutaj o Tooting medical centre. Wiec chyba nie do konca jestes doinformowany. :oops: A swoja droga siostra ci mowi o takich rzeczach.....? dziwne :lol:

everestm
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2015 06:56

Re: Ginekolog Londyn

Postautor: everestm » 03 lis 2015 10:56

kasiafarrow pisze:Drogi Dariuszu byc moze Ty pomyliles placowki. Sam mowisz ze Twoja siostra korzysta z 'Totting Medical Centre' a my mowimy tutaj o Tooting medical centre. Wiec chyba nie do konca jestes doinformowany. :oops: A swoja droga siostra ci mowi o takich rzeczach.....? dziwne :lol:



Hmmm...a jaka to roznica bo nie kumam??

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Ginekolog Londyn

Postautor: banita » 03 lis 2015 11:15

durni spamerzy juz sie sami gubicie co kto aktualnie reklamuje :lol:

AdamCt
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 20 paź 2015 22:32

Re: Ginekolog Londyn

Postautor: AdamCt » 03 lis 2015 16:37

Witam. Widze ze trwa tutaj zacieta walka pomiedzy polskimi placowkami medycznymi. Wydaje mi sie ze wszedzie sa dobrzy i zli fachowcy. Jednakze chcialbym stwierdzic ze jacy wlasciciele taki i biznes. Prosze o zapoznanie sie z ciekawym artykulem (http://www.fsa.gov.uk/static/pubs/final ... zewska.pdf) o jednym z wlascicieli tzw 'tootingu'. Pozdrawiam i milej lektury zycze.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron