Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
kamilagar
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2015 10:30

Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: kamilagar » 21 wrz 2015 17:21

Witam,

Od jakiegoś czasu poszukuje w Londynie, dobrego i niedrogiego Stomatologa. Odwiedziłam już paru i niestety nie jestem zadowolona... Przyznam, że miewam problemy z Angielskim i dlatego wolałabym Polskiego specjalistę. Przekopałam forum i nie mogę znalesc nic ciekawego. Widziałam parę tematów w którym osoby polecały Klinikę My Medyk oraz PMC Medic. Możecie mi pomóc kochane ? Byłabym wdzięwczna.

Pozdrawiam,
Zagubiona Kamila :roll:

everestm
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2015 06:56

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: everestm » 23 wrz 2015 10:20

Tooting Medical-na pewno polski...na pewno tani :D

kasiafarrow
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 11 mar 2015 23:13

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: kasiafarrow » 24 wrz 2015 11:43

Witam,

Prosze sprawdz http://polskidentystalondyn.com/ Kobieta warta polecenia.

BeataBianko
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2015 12:16

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: BeataBianko » 24 wrz 2015 12:22

Cześć,

polskiego lekarza na wyspach wcale nie jest ciężko znaleźć, gorzej jeżeli chodzi o to aby był to dobry i wyrozumiały lekarz. Każdy ma oczywiście swoje zdanie i je szanuje. Ja od ładnych paru lat uczęszczałam do Kliniki My Medyk na Ealing Broadway, i nie mogłam narzekać. Teraz nawet po przeniesieniu ich gabinetów na Hanger lane dokładny adres tutaj (http://www.medyk.co.uk/hanger-lane) co 6 miesięcy odwiedzam dr. Katarzynę na wizyty kontrolne. To moje zdanie, ale jak najbardziej polecam. Ja byłam i jestem zadowolona.

Całuski
Beata

katarzynaabram
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2015 16:41

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: katarzynaabram » 13 paź 2015 17:03

Polecam dr Katarzyny Abbad z My Medyk na Hanger Lane jest bardzo pozytywna. Pomimo, że było to pierwsze spotkanie, odniosłam wrażenie wysokiego profesjonalizmu pani doktor i uzyskałam wiele cennych informacji oraz wskazówek - bardzo obiektywnych i niezobowiązujących - co do trybu ewentualnego leczenia i pielęgnacji mojego uzębienia.

DariuszNicbud
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 cze 2013 16:22

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: DariuszNicbud » 02 lis 2015 19:57

Moja siostra korzysta z usług stomatologicznych Pani Dr. Krystyny Kwiatkowskiej w Tooting Medical Centre Jest bardzo zadowolona. Zresztą wszelkie szczegóły (wraz z cennikiem) znajdziesz na http://polski-lekarz.london

everestm
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2015 06:56

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: everestm » 02 lis 2015 20:24

Taaaa....biorac pod uwage fakt,ze dr Kwiatkowska pracuje tam od tygodnia.... Zalosne te Wasze nieudolne proby reklamy... :mrgreen:

everestm
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2015 06:56

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: everestm » 03 lis 2015 21:16

Ja mowie pas...
Nie zycze sobie ,zeby mnie mieszano do jakichs waszych polaczkowatych wojenek. ... :mrgreen:

FTrafiona
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2015 17:21

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: FTrafiona » 17 lis 2015 17:56

Kamilo tylko nie jedź na Tooting!! Ja byłam i radzę szukaj coś innego.
Jak poszukasz w forum to znajdziesz moją opinię na ich temat

AgaMale
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 wrz 2015 16:59

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: AgaMale » 15 sty 2016 14:47

Nie nie, tooting odradzam każdemu :) sami "specjaliści" tam przyjmują :) jak koleżanki powyżej, polecam My Medyk i dr. Macieja Skórskiego który tam przyjmuje jako Stomatolog.

Maras2012
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2015 11:20

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: Maras2012 » 28 sty 2016 14:47

wiem, że wszędzie się szuka oszczędności ale akurat na stomatologa wydałbym krocie. Tani dentysta oznacza, że ma najtańsze materiały protetyczne co z kolei oznacza niską wytrzymałość i kolejne zabiegi za które trzeba zapłacić...

katekowalski
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2016 10:27

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: katekowalski » 22 lut 2016 10:28

A mi się bardziej opłaciło jechać do Polski i wyleczyć zęby, bo przede wszystkim jest taniej! I wiem, że na pewno mam wszystko dobrze zrobione, raz byłam u dentysty w Londynie z nagłym bólem to nawet nie chce pamiętać o tej wizycie (bolesna, kosztowna, ząb niedoleczony do końca) ;/ w Polsce mieszkam blisko Warszawy więc koleżanka poleciła mi klinikę Dental Design i cenowo i pod względem jakości usług na prawdę ok !

Senioritaton
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2016 01:07
Kontaktowanie:

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: Senioritaton » 25 lut 2016 01:09

Mój dziadek korzysta z usług stomatologicznych Pani Dr Kwiatkowskiej w Tooting Medical Centre - bardzo wykwalifikowana kobieta!

sannder
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2016 14:05

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: sannder » 26 lut 2016 14:07

Nie ma niedrogich niestety...

tominbro
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 22 kwie 2016 11:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Dobry, Tani, Polski Dentysta - Kogo Polecacie?

Postautor: tominbro » 22 kwie 2016 14:58

Nie piszę z własnego doświadczenia, ale z racji mojego wyjazdu podpytuję moich znajomych siedzących od dawna w UK o różne kwestie związane z życiem w UK i naturalnie o lekarzy też pytałam, tak w razie, gdyby zaistniała konieczność wybrania się.
Pytałam głównie o polskich, bo myślę, że na pierwszą wizytę wolałabym nie zostać zdezorientowana specjalistycznym słownictwem medycznym po angielsku i w efekcie nie zapamiętać nic z wizyty (co jest możliwe w moim przypadku), a podczas moich poszukiwań po forach Polonii w UK dowiedziałam się, że trochę tych polskich lekarzy i polskich przychodni jest.
O tych, które wymieniliście, słyszałam różne opinie, bo to tak naprawdę zależy od subiektywności osoby, która się udaje na wizytę. Od siebie, za rekomendacją, mogę dorzucić jeszcze dr Smółkę z kliniki http://panamedic.eu, podobno jedna z bardzo dobrych polskich lekarzy i jednocześnie ortodontka.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2016 13:25 przez tominbro, łącznie zmieniany 2 razy.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron