Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 09 sty 2011 23:44

aina zaczyna mówić normalnie i do blondynka :))

mówiłem ze po wizycie u mnie zmądrzeje....

a wystarczyło dać jej possać zółwika :))))) i pobawić sie jej wiewiórka ;))

ola1965
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2011 14:48

Postautor: ola1965 » 31 sty 2011 15:18

A ja jednak wam powie prawie wiekszosc postow to znajomi wszystkich lekarzy lub oni sami :lol:

JA CHODZE DO DENTYSTKI KTORA PRZYMUJE NA HEDONIE
MOGE POWIEDZIE ZE WIE CO ROBI I MA BARDZO DUZO PACJETOW :D


[/u][/b]

ewelina900
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2011 16:21

Postautor: ewelina900 » 03 cze 2011 16:24

monika-1978 pisze:Moge polecic Dr Laskowskiego jestem jego pacjetka od ponad osmiu lat.To wlasnie on robil wszystkie poprawki po innych dentystach do jakich mialam pecha trafiac wczesniej.Niestety ostatnio ukruszyl mi sie zab,kiedy Dr Laskowski byl na urlopie,wiec poszlam do jakiejs dentystki na Acton -przezylam szok,nawet nie zalorzyla rekawiczek no i chamstwo z jakim odnosi sie do pacjeta -rodem z prowincjonalnej przychodni w Polsce.Pomimo ,ze rozwiercila mi zeba i kazala przyjsc za dwa dni , nigdy juz tam nie wrocilam.Poczekalam az moj dentysta wroci z urlopu . WWW.EALINGSMILES.CO.UK tel.020 8840 6020


Nie wiem kogo mogę Ci polecić ale wiem kogo na pewno nie! To lekarz stomatolog Piotr Laskowski czy jak się nazywa Peter. To istny, jak się przyjęło mówić rzeźnik. Miałam wątpliwą przyjemność usuwania tam zęba, co skończyło się wyłamaniem kości szczękowej - co powszechnie uważa się za błąd medyczny. Kosztowało mnie to 140 funtów a konsekwencje tego są takie, ze przy wstawianiu implantu będzie potrzebna odbudowa kości co kosztuje 1/2 tego co implant. Pan Peter - mówiąc sarkastycznie, ukończył odpowiednik polskiego licencjata, co sprawdziłam post factum - niestety. Obsługa w rejestracji fatalna i wręcz bezczelna, jak domniemywam - żona. Przyjmuje na Ealingu w przychodni "ealingsmiles"

edhelie
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2011 12:25

Postautor: edhelie » 17 lip 2011 12:36

Dr JERZY KONOPACKI ZIELONA PRZYCHODNIA, NIE POLECAM!!!bardzo złe warunki higieniczne w gabinecie, brudy kubeczek, miseczka do plucia nie opróżniana po poprzednich pacjentach, brak przyrzadu do śliny itp, Wogole jak poprosiłam "dr"zeby wytarł fotel bo był w krwi to zrobił to z taką łaską jakby mi robił przysługę, bardzo zmanierowany, odmówił podania mi znieczulenia i bolało bardzo. Dalej nie mogę uwierzyć w to co widziałam i przezyłam. I to wszystko za napradwe wysokie ceny. Jeżeli juz o pieniądzach mowa radzę bardzo uważac na tą przychodnię. Wszstko niby taniej jednak drożej wychodzi, NIGDY WIĘCEJ!!!

terror
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2011 16:26

Postautor: terror » 16 lis 2011 16:41

nie czaje kompletnie dlaczego chodzicie do polskich zdziercow tu. bylem raz i spend 300 <lool2> i tak spierd... robote bo zab do poprawy. polecam ciapackie kliniki ktore maja podpisane z tzw. funduszem NHS. jesli ktos ma dofinansowania to leczenie jest za darmo, jesli nie to podstawowe stawki sa tanie i placisz za zrobienie zeba a nie od wizyty ! placowka znajduje sie na barking i nazywa sie ABBEY DENTAL . mozna wejsc na stronke i oblukac u nich co i jak jeszcz, ale naprawde polecam ich uslugi. ciapatka do ktorej chodzilem ja nazywa sie DR.SS
jesli zapytacie dlaczego ciapackie, to dlatego ze oni sa bardzo dobrze wyuczeni.co z reszta potwierdzilem w gabinecie. pozdrawiam.
PODSTAWOWE ICH STAWKI:

NIE TRACCIE CZASU A CO WAZNIEJSZE PIENIEDZY U POLSKICH "SPECJALISTOW" `

Rita123
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2011 20:07

Re: zebowe tematy-NIE IDZ na 102 baker street clinic

Postautor: Rita123 » 07 gru 2011 20:13

Dagmara79 pisze:Witam na forum wszystkich uczestnikow. Mieszkam od dawna a Anglii i mam stalego dentyste polskiego pochodzenia. Mialam 'przyjemnosc' raz odwiedzic emergency clinic na 102 Baker street poniewaz moj dentysta byl na urlopie. Niepolecam szczegolnie tego miejsca. Wystrzegajcie sie Baker Street Clinic, wiem ze reklamuja sie w polskiej prasie i maja otwarte w weekend i maja pozne wizyty. ...


Moge tylko potwierdzic zla opinie na temat tej kliniki. Skopali mi korone (tak, zeby zrobic ja oszczedniej). Zauwazyl to inny dentysta przypadkiem, przy przeswietlaniu innego zeba. Prawdopodobnie bede skladac na nich w zwiazku z tym skarge. Jesli chodzi o te pozne godziny, to moze na pierwsza wizyte umowia sie tak, jak pacjentowi wygodnie, ale na kolejne wizyty trzeba juz ganiac, jak sie wielkim panom doktorom podoba (jednemu raz wyjechalam, ze jedynym doktorem w tym towarzystwie to jestem ja i troche spuscil z tonu :-D). Co wiecej, maja bardzo wysokie ceny! O tym, ze mozna sie tak dogadac w wielu jezykach (tak jak sie reklamuja) o tez nieprawda! (Ja wybralam ich na moja pierwsza wizyte w Londynie, bo balam sie, ze nie bede w stanie wytlumaczyc po angielsku wszystkiego, co chcialam miec zrobione, ale szybko przekonalam sie, ze wystarczy sprawdzic pare rzeczy w slowniku i mozna sie dogadac z angielskim dentysta - zwl jesli komus chodzi o przeglad czy plombe.)

user2137228
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2012 15:51

Postautor: user2137228 » 14 lut 2012 15:54

Jesli chodzi o protezy POLECAM Andrzej G.
Naprawy protez £35 Szybko i tanio
tel. 07921673202 lub 01932269693

mumsfromlondon
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2012 17:28

Postautor: mumsfromlondon » 27 lut 2012 17:34

Moja znajoma poleca dentystów z Zielonej Przychodni, Greenwich.

Najlepsze miejsce dla polskich mam: http://mumsfromlondon.blogspot.com/

mchris7
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2012 20:33

Postautor: mchris7 » 23 maja 2012 20:55

ja z zębami zawsze lecę do Polski do swojego dętysty najtaniej i pewne
natomiast nie polecam MEDYKA w Londynie młody personel bez doświadczenia :!:

bangala12
Gastarbeiter
Posty: 61
Rejestracja: 30 maja 2012 15:25

dentysta w Coventry

Postautor: bangala12 » 11 cze 2012 15:05

Witam
Kto z Was zna dobrego zebologa w Coventry?najlepiej polskiego.Ktos w was leczyl sie moze u ciapatego dentysty?jest kolo mnie niedaleko,ale jakos nie mam odwagi tam pojsc,Dzieki za info

bangala12
Gastarbeiter
Posty: 61
Rejestracja: 30 maja 2012 15:25

Postautor: bangala12 » 13 cze 2012 10:08

pomozcie
znacie w Londynie gdzie dobrze lecza kanalowo??byle dobrze a nie rzeźnik jakis

uzo999
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2012 18:36

Postautor: uzo999 » 20 lip 2012 06:05


maciejlondyn
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2012 17:57

Postautor: maciejlondyn » 30 wrz 2012 18:12

Ja polecam klinike na Acton. Po dlugich poszukiwaniach trafilam do dr Miklewskiej i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna, madra, wie co robi, serdeczna, musi kochac swoja prace bo wszystko co robi , robi z pasja i oddaniem. Nie zamienilabym Jej na innego dentyste, dokonala cudow z moimi zebami choc inni dentysci / angielscy i polscy/ nie chcieli sobie zawracam glowy. Jestem zachwycona i z cala odpowiedzialnoscia moge Ja polecic. Oczywiscie o zadnym bolu nie ma mowy.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron