Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
al12free
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2010 11:07

Postautor: al12free » 17 lut 2010 11:10

POLSKI dentysta NHS south east LONDON - 49LEWISHAM WAY SE146QD DR.JOLANTA
PON- PIATEK 9-19
REJESTRACJA 02086924131

gringouk
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2009 23:48

Postautor: gringouk » 26 mar 2010 18:51

medyk na hanger lane ... nie polecam !!!! czlowieku ty nie wiesz co robisz, mowie tu o panie K ..przede wszytkim zla diagnoza.. po drugie bales sie podjac tego zabiegu i odpowiedzialnosci .. leki ktore przepisales nie dzialaly w ogole, a profesjonalny dentysta w Polsce po prostu je wysmial. Dziekuje NIGDY wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :evil: :evil: :twisted:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 mar 2010 09:49

jest jedna wazna rzecz o polskich dentystach w anglii (nie mylic z lekarzami). jesli dentysta/stomatolog jest dobry to nigdzie z polski nie musi sie ruszac bo ma klientow i kasy jak lodu.
zastanowcie sie nad tym faktem jak znowu bedziecie chcieli isc do jakiegos polskiego dentysty
pozatym taniej jest kupic bilet na rano, poleciec, zrobic i wrocic wieczorem
(zanim mi ktos powie ze ma 500km w polsce do lotniska to ja mowie ze w miastach ktore maja lotniska tez sa dentysci i nie trzeba do miasta rodzinnego)
a jak ktos dobrzepoglowkuje to lecac w jedna strone bierze cos w walizce, wracajac tez cos (mowie o legalnych rzeczach) i taka podroz wychodzi na zero albo nawet na plus a i zabki zrobione
myslenie nie boli ...

jermako
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 29 mar 2010 21:55

Postautor: jermako » 29 mar 2010 22:05

banita pisze:(...)jesli dentysta/stomatolog jest dobry to nigdzie z polski nie musi sie ruszac bo ma klientow i kasy jak lodu(...)


Bardzo nietrafiony,zbyt daleko idacy wniosek moim zdaniem.
Jak wszedzie sa tu dobrzy dentysci i Ci mniej dobrzy;)
Narodowosc nie ma zadnego znaczenia.
Idac Twoim tokiem rozumowania setki dentystow ze Szwecji,Niemiec,Hiszpanii,Grecji,Francji i innych krajow prawie calego swiata pracujacy w UK to nieudacznicy ;)

Prawda jest taka,ze zawod ten pozwala nam pracowac praktycznie wszedzie tam gdzie nas potrzebuja.Dlaczego jest nas duzo w UK?Bo jest blisko do domu,bo system szkolen podyplomowych jest lepiej rozwiniety,bo konczymy prace o 17:00 a nie o 22:00,w koncu bo mozna dobrze zarobic.

Co do leczenia w Polsce to niestety obserwuje duzo powiklan u pacjentow,ktorzy z braku czasu nie zakonczyli leczenia.Pozniej ratowanie takich zebow kosztuje jeszcze wiecej.

Wiekszosc procedur moze byc wykonana w ramach NHS,gdzie koszty leczenia w wiekszoci przypadkow sa duzo nizsze niz w Polsce.

Polskiego dentyste mozna znalezc w nastepujacy sposob.Prosze kliknac podany ponizej link: http://www.gdc-uk.net/searchregister/

Mozna wpisac nazwe miasta lub pierwsze litery (i cyfry) kodu pocztowego (im mniej liter tym szersze pole poszukiwan).Nastepnie po kliknieciu "Find records" szukac polsko-brzmiacego nazwiska i wpisac w jakiejs wyszukiwarce adres praktyki,ktory pojawi sie pod nazwiskiem.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 30 mar 2010 09:01

1. nikogo nie nazwalem nieudacznikiem
2. wiekszosc dentystow w tym kraju pochodzi kazdy wie z jakiej czesci swiata
3. sprawdzales moze ostatnio jakie jest bezrobocie w Hiszpani (podpowiem 20%) albo co sie dzieje w Grecji? albo w innych krajach gdzie nie jest kolorowo? a w uk jest ogromny niedostatek w tym akurat zawodzie
4. nie znam zadnego dentysty w pl ktoremu chocby przez mysl przeszlo zeby wyjezdzac bo jest to kompletnie nieoplacalne
5. patrz a moj konczy prace o 16, ma przerwe na obiad i jakies 38s sekund do pracy i niczego w zyciu mu nie brakuje
6. korona w NHS £196 - to gdzie to taniej? nie jestem fanem ze wszystko co polskie jest najlepsze ale z racji tego co robie bardzo dobrze orientuje sie w cenach pl-uk na wiekszosc uslug i produkow i akurat dentysci sa jeszcze jedna z niewielu rzeczy ktora jest w polsce tansza niz tutaj - i o niebo lepsza
7. zyjemy w wolnym kraju kazdy moze miec sobie swoje zdanie ja jednak pozostane przy swoim szczegolnie jak poczytam opinie ludzi z tego forum ktorzy skozystali z uslug polskich "stomatologow" w uk

Dagmara79
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2010 14:10

zebowe tematy-NIE IDZ na 102 baker street clinic

Postautor: Dagmara79 » 04 maja 2010 14:35

Witam na forum wszystkich uczestnikow. Mieszkam od dawna a Anglii i mam stalego dentyste polskiego pochodzenia. Mialam 'przyjemnosc' raz odwiedzic emergency clinic na 102 Baker street poniewaz moj dentysta byl na urlopie. Niepolecam szczegolnie tego miejsca. Wystrzegajcie sie Baker Street Clinic, wiem ze reklamuja sie w polskiej prasie i maja otwarte w weekend i maja pozne wizyty. Na czym polega ich nieprofesjonalizm wyjasnie nastepujaco:
kasuja za emergency appointment i zarabiaja najwiecej na naglych przypadkach, antybiotyki zazwyczaj dwa daja (3lata temu chyba 50 funtow za dwa bylo a w aptece ok 15funtow za dwa),zmienia sie personel non stop co tez swiadczy o zlych warunkach, byli 'zamknieci/zawieszeni' na jakis czas przez GDC (urzad sprawujacy kontrole nad personelem i kilinikami stomatologicznymi) poniewaz odpady medyczne nie byly wywozone przez specjalne firmy i wiele innych niedociagniec musieli naprawiac (kolezanka pracowala tam to opowiedziala mi rozne horror stories). Najbardziej ROZCZAROWUJACE JEST TO ZE PACJENTOWI W BOLU NIE POMOGLI. Znam przypadek gdzie za wyrwanie zeba kasowali 300funtow (przeswietlenia przeglad rwanie hirurgiczne,antybiotyki i suma katastrofalna). Ja uratowalam zeba dlatego ze zaczekalam na mego dentyste az wrocil z urlopu. na baker street nie zrobiono nic jak przyszlam z bolem.Zab potrzebowal kanalowego a nikt tego zeba nie otworzyl co przynioslo by poprawe i ulge.skasowano za przeswietlenia, przeglad, antybiotyki i przeswietlenia.dzialaja nieprofesjonalnie bazuja tylko na zdesperowanych pacjentach w bolu. Mam swoje zrodla i wiedze o stomatologii tu i w Polsce i duzo moglabym wypisywac.....podsumowujac: wybierajcie sie na west ealing do dr Laskowskiego jak chcecie profesjonalnych uslug a nie :twisted: rzeznie na baker street

tobi79
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2010 23:46

Re: Gdzie tu przysięga Hipokratesa???

Postautor: tobi79 » 17 lip 2010 00:50

Tu mozna sprawdzic lekarzy i dentystów:
http://forum.londynek.net/gb/viewtopic. ... 7824#47824

skyhigh2440
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 12 paź 2010 21:34

Postautor: skyhigh2440 » 12 paź 2010 21:35

to co polecacie Goroszewska??
w mojej okolicy przyjmuja sami hindusi.
juz wole isc do polki..

barbara12378
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2010 12:34

Postautor: barbara12378 » 28 lis 2010 12:41

martunnia pisze:POLECAM:)
BARDZO DOBRZE ROBI,BEZBOLESNIE I NIEDROGO:)
MONIKA GOROSZEWSKA
07920763523
PRZYJMUJE NA EALING


NIE POLECAM

NIE MA POJECIA CO ROBI!!!

(faktycznie znieczulenie ma bezbolesne - ale co z tego jak pozniej boli) zalozyla mi trucizne do zeba ktory wymagal leczenia kanalowego - dodam ze chwali sie, iz jest specjalista od kanalowego leczenia - NIE JEST - cytuje" jesli ja tego nie wyleczylam to nikt nie wyleczy" - dala mi antybiotyk - ktory nie dzialal na bol ani na opuchlizne - opinia angielskiego stomatologa: NIGDY DO TAKIEGO PRZYPADKU JAK JA MIALAM NIE ZAKLADA SIE TRUCIZNY!!! TYLKO NASILA BOL. ZAB ZOSTAL WYLECZONY. (Pania Monike polecila bym do zespalu tanecznego Disco polo)

barbara12378
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2010 12:34

Postautor: barbara12378 » 28 lis 2010 12:57

testermedycyny@gmail.com pisze:Rowniez polecam
ale ja mam inne numery do pani Moniki
079 4297 5361
www.londoc.eu


martunnia pisze:POLECAM:)
BARDZO DOBRZE ROBI,BEZBOLESNIE I NIEDROGO:)
MONIKA GOROSZEWSKA
07920763523
PRZYJMUJE NA EALING
:wink:


NIE POLECAM - NIEPOTRAFI LECZYC KANALOWO - WPAKUJESZ SIE W DODATKOWE KOSZTA BO I TAK T

barbara12378
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2010 12:34

Postautor: barbara12378 » 28 lis 2010 12:58

barbara12378 pisze:
testermedycyny@gmail.com pisze:Rowniez polecam
ale ja mam inne numery do pani Moniki
079 4297 5361
www.londoc.eu


martunnia pisze:POLECAM:)
BARDZO DOBRZE ROBI,BEZBOLESNIE I NIEDROGO:)
MONIKA GOROSZEWSKA
07920763523
PRZYJMUJE NA EALING
:wink:


NIE POLECAM - NIEPOTRAFI LECZYC KANALOWO - WPAKUJESZ SIE W DODATKOWE KOSZTA BO I TAK TRZEBA BEDZIE SZUKAC DOBREGO STOMATOLOGA

krysiazale
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2011 23:11

Postautor: krysiazale » 07 sty 2011 23:15

Ja jestem bardzo zadowolona z uslug Pani Goroszewskiej.
I bardzo ja polecam.Jest to najlepszy dentysta do jakiego w zyciu trafilam,a Pani powyzej to chyba ma problem z glowa a nie z zebem,bo anglicy to wogle nie umieja leczyc, przekonalam sie na wlasnej skorze kilka lat temu, a wlasnie dr Goroszewska pomogla co zreszta sprawdzilam u innego dentysty bedac w Polsce .Powiedzial ze zab bardzo dobrze przeleczony kanalowo wlasnie przez Goroszewska.Takze naprawde polecam.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 09 sty 2011 23:27

blondynek pisze:juz naprawde przestancie z tym 'anglicy nie umieja leczyc'

podobnie jak wsrod Polakow trafi sie na lekarza z ktorego sie nie jest zadowolonym, podobnie wsrod Anglikow




alleluja, wraca dawny madrze gadajacy czasem blondynek :wink:


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości

cron