Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Monika464
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2015 13:44

Psychiatra - współpraca

Postautor: Monika464 » 20 maja 2015 13:46

Prowadzę poradnictwo psychologiczne dla społeczności polskiej w UK, poszukuję polskiego psychiatry do współpracy.
Telefon kontaktowy:07545654622

frac
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2015 11:25

Re: Psychiatra - współpraca

Postautor: frac » 28 cze 2015 10:19

To w Londynie można spotkać nawet polskiego psychiatrę? Nie wiedziałem, że nawet tacy specjaliści wyjeżdżają za chlebem.
Ale warto zanotować, w przyszłości może mi się przydać. Mam nerwicę natręctw i niestety muszę stale kontrolować się u psychiatry, ale jestem tu od niedawna i póki co takie konsultacje załatwiam przez Skype'a. Pracownia Psychorozwoju w Warszawie, gdzie się leczyłem daje taką możliwość. Tu jest ich strona: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Wiem jednak, że jeśli będę chciał tu dłużej zostać, to będę musiał znaleźć kogoś na miejscu, a z językiem nie jest u mnie aż tak dobrze, żeby iść do Brytyjczyka.

Monika464
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2015 13:44

Re: Psychiatra - współpraca

Postautor: Monika464 » 27 lip 2015 10:53

W razie czego zapraszam do nas. Można przyjsc osobiście jak i zarezerwować spotkanie online (pierwsza konsultacja online jest za dramo). Kontakt pod numerem telefonu 07545654622

Pozdrawiam

GetSmarter
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2015 12:17

Re: Psychiatra - współpraca

Postautor: GetSmarter » 21 wrz 2015 12:31

Z mojej strony mogę zaproponować zapoznanie się z platformą wymiany wiedzy na http://www.GetSmarter.eu , gdzie można znaleźć wielu specjalistów i umówić się na sesje online. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne ze względu na brak potrzeby osobistego odwiedzania gabinetu i łatwość znalezienia specjalistów mówiących po Polsku. Rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca, więc nic nie masz do stracenia. Zapraszam :)


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron