Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Ozi03
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2015 14:13

Polski psychiatra

Postautor: Ozi03 » 19 sty 2015 14:16

Witam.

Szukam polskiego psychiatry w Londynie. Wcześniej korzystałam z pomocy google, ale wszystkie znalezione opcje posiadają wyłączone telefony (brak sygnału lub poczta głosowa). Jeśli ktoś może lub zna psychiatrę który nadal zajmuje się swoją pracą proszę o kontakt. Dziękuję i pozdrawiam.

Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Re: Polski psychiatra

Postautor: Bloom15 » 09 mar 2015 14:08

Nie znam żadnego na miejscu, ale może spróbuje w Pracowni Psychorozwoju, tu jest strona: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Oni tam prowadzą konsultacje przez Skype'a. Z pewnością w ten sposób można korzystać z psychoterapii, ale o możliwość konsultacji z psychiatra musiałbyś zapytać. Wiem za to, że pracują tam świetni specjaliści, którzy z pewnością ci pomogą. Wiem, bo sam potrzebowałem swego czasu pomocy i tam ją otrzymałem.

GetSmarter
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2015 12:17

Re: Polski psychiatra

Postautor: GetSmarter » 21 wrz 2015 12:25

Z mojej strony mogę zaproponować zapoznanie się z platformą wymiany wiedzy na http://www.GetSmarter.eu , gdzie można znaleźć wielu specjalistów i umówić się na sesje online, więc miejsce zamieszkania nie odgrywa istotnej roli. Nie są one mniej skuteczne od tradycyjnych wizyt, a na pewno wygodniejsze przez brak potrzeby dojazdów i szeroki wybór specjalistów mówiących po Polsku. Zapraszam :)

paulinasiem2015
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2015 15:24

Re: Polski psychiatra

Postautor: paulinasiem2015 » 23 paź 2015 15:26

Hej, jeśli szukacie naprawdę dobrego specjalisty to polecam Wam Panią Paulinę Siemieniak z Poznania. Profesjonalny psychoterapeuta Poznań, naprawdę wiele osób zostało "naprawionych" dzięki Pani Siemieniak.

BeataBianko
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2015 12:16

Re: Polski psychiatra

Postautor: BeataBianko » 27 paź 2015 14:51

Polecam odwiedzić klinikę My Medyk w Londynie. Dokładny adres znajdziesz tutaj: http://www.medyk.co.uk/hanger-lane . Mają oni wspaniałych specjalistów z każdej dziedziny.

kakajkowska
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2019 14:33

Re: Polski psychiatra

Postautor: kakajkowska » 14 kwie 2019 14:57

Odkopuję, może komuś przydadza się aktualne dane.
Od siebie dodam, że jest też możliwość wizyt u psychiatrów z polski online.
Recepty są wysyłane pocztą i dochodzą w kilka dni.
Jedną z klinik świadczącą takie usługi jest Psychomedic. Zna ktoś jakąś inna?

stokrotkaaaa
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2019 14:55

Re: Polski psychiatra

Postautor: stokrotkaaaa » 05 maja 2019 14:56

Moim zdaniem nie ma znaczenia, jakiego pochodzenia jest lekarz. Ważne, żeby był dobry w tym co robi. Najistotniejsza jest pomoc w trudnej sytuacji.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości