Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Esklep
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2014 19:14

E-SKLEP!!!

Postautor: Esklep » 17 lis 2014 19:22

Drodzy forumowicze! Zglaszam sie do Was po szczera opinie w kwestii polskich E-SKLEPOW w UK. Z racji faktu, ze sam wlasnie przymierzam sie do otwarcia podobnej dzialalnosci - chcialbym najpierw zasiegnac opinii u zrodla? Zatem wlasnie: czy Ty drogi forumowiczu szukasz polskich produktow online? (*kosmetykow? ksiazek? slodyczy?) ... czy raczej zaopatrujesz sie w lokalnym ''polskim sklepie''? A moze w ogole po takie produkty nie siegasz? Podziel sie opinia! Bede ogromnie wdzieczny!

kaju123
Gastarbeiter
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2015 12:11

Postautor: kaju123 » 28 sty 2015 12:14

Raz zamawiałem witamin na polskiej stronie z wysyłką zagraniczną - dostawa, zakup bardzo spoko, doszło w sumie w 3 dni, ale dostawa była płatna coś koło 50-60 zł (nie pamiętam dokładnie) Ale nie wiem czy to miałeś na myśli :)

emma65
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2015 09:00

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: emma65 » 02 cze 2015 09:20

E sklepów jest mnóstwo ale fajne produkty i to półdarmo możesz kupić, wymienić na gumutre uk.

MikSiala
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 11 cze 2015 20:55

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: MikSiala » 11 cze 2015 20:57

Ja uwielbiam zakupy w sieci i dużo kupuje. Jednak czasami zakupy w stacjonarnych tez się zdarzą jeżeli chodzi o kosmetyki

Anetta1313
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 08 kwie 2014 12:09

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: Anetta1313 » 10 wrz 2016 13:46

Sama też bardzo często kupuję online. Przede wszystkim wybieram takie produkty jak lakiery do paznocki. Bardzo pobają mi się paznokcie hybrydowe i często sięgam właśnie po lakierki tego rodzaju rodzaju z oferty Indigo Nails. Wybór jest tam ogromny, więc na pewno zarówno miłośniczki bardziej delikatnych odcieni, jak i takich powiedźmy płomiennych, znajdą tam odpowiednie propozycje dla siebie

asierp
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 11 lis 2015 10:13

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: asierp » 13 wrz 2016 10:04

Szczerze powiedziawszy to brakuje takich sklepów w UK i chętnie bym zrobiła zakupy z uwagi na to,ze wysyłka z Polski kosztuje dużo.....Zastanów się nad sklepem z ciuchami, ewentualnie polskim jedzeniem ( takie zakupy jedzenia internetowe są coraz bardziej popularne).

Są platformy, które pomogą Ci w łatwym otwarciu takiego sklepu, na przykład Selino
http://selino.pl/

kRolla
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2016 19:31

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: kRolla » 29 wrz 2016 19:46

jeśli chodzi o ciuchy, to jeszcze w Polsce zaczęłam kupować w Asosie. i też często sięgam po kuponiki do zakupów.
z książkami trudniej. zazwyczaj kupowałam w Dedalus, ale tak długo czekać na dostawę :(

kjrme
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2017 23:10

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: kjrme » 27 lut 2017 01:14

Ja kupuję online zwłaszcza ubranka i zabawki dla dzieci. Najczęściej tutaj https://e-babystuff.pl/ dlatego,że mają bardzo fajne zabawki, ale zdarza mi się też w innych sklepach. Dla siebie kupuje raczej w sklepach stacjonarnych, bo to troszkę kłopot, jeśli rozmiar nie pasuje.

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: elabarbara » 15 maja 2017 13:59

Jeśli mowa jest tu o modnych ubraniach to dobrze trafiłam. Jak modne ubrania to tylko w sklepie- https://estilex.pl/ kupuję bardzo często u nich. Mają bardzo dobrej jakości ubrania z najnowszych kolekcji. I teraz zamówiłam u nich sukienkę na lato i nie mogę się już doczekać, aż otrzymam przesyłkę.

jjusti18
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2017 17:25

Sklep internetowy

Postautor: jjusti18 » 29 cze 2017 16:48

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe to jedynie kupuje na nich kosmetyki. Bardzo lubię kupować znane marki, można tu wyszukać świetne okazje. Niedawno zakupiłam Mineralize Rich Lipstick szminka do ust z minerałami Cybernaut 3,6g i jest naprawdę świetna. Doskonale nawilża usta, ma piękny kolor i lekki połysk. Idealnie nadaje się na codzienne spotkania i nie tylko...

Romeq77
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2017 09:36

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: Romeq77 » 24 lip 2017 17:58

Chyba nie znam ani jednej osoby, która nie kupuje w e-sklepach. Teraz normą są zakupy w takich miejscach jak FemiStories. Zajrzyjcie sobie do http://femistories.com/sukienki-spodnice a sami się przekonacie o ich zaletach. Ja dokonuję takich zakupów przede wszystkim ze względu na wysoką jakość, której często nie można znaleźć w zwykłych sklepach.

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: Wiki93 » 28 lip 2017 07:36

W sumie się zgadzam z tym, że już większość osób robi zakupy w e-sklepach. Jest to nie tylko wygodniejsze, ale ma się dostęp też do przeróżnej gamy produktów. A jak jeszcze e-sklepy biorą przykład z https://blip.pl/lavito/ i tak jak lavito na stronie blip.pl proponują kody i bony rabatowe to zakup jest nie tylko wygodniejszy, ale i tańszy. Nigdy nie czekałam dłużej na jakąś rzecz niż dwa tygodnie. A zazwyczaj przychodzą one w przeciągu trzech dni roboczych. Ja tam poleca i kupowanie i zakładanie takiego biznesu jak e-sklepy

nihajlowic
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2017 17:49

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: nihajlowic » 28 lip 2017 17:50

A powiedzcie mi, czy ktoś z Was spotkał się już z jakimiś oszustwami ze strony właśnie sklepów internetowych ? Bo nie wiem czy jest sens korzystać z ich usług...

wakacjepluski
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2017 22:18

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: wakacjepluski » 30 lip 2017 22:19

Moją szwagierkę podobno kiedyś oszukali, ale ona taka dość dziwna kobieta więc trzeba jej słowa wszystkie cedzić jak przez sitko... :D

Maniowy
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2017 11:53

Re: E-SKLEP!!!

Postautor: Maniowy » 13 sie 2017 11:57

Sklepy internetowe w tym momencie są strasznie modne, sam często w nich kupuje bo to duża oszczędność czasu, bierzesz co chcesz, zamawiasz i koniec, a nie chodzisz po tych galeriach i spędzasz tam całe dnie

____________


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron