Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
katrinka99
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2014 20:44

Łysienie

Postautor: katrinka99 » 05 lis 2014 20:50

Witajcie. Zakładam nowy temat, bo nie widzę tu nic podobnego. Pewnie wiele z was wie jakim wielkim problemem dla naszych mężczyzn a w niektórych wpadkach i nas jest utrata włosów. Jestem w temacie ponieważ mój mąż łysieje. Nigdy do końca nie pogodził się z tym faktem a jego złe samopoczucie z tego powodu odbija się na całej naszej rodzinie. Od trzech miesięcy zaczął używać preparatu "NR 07" który polecił mu kolega. Na dzień dzisiejszy jest bardzo zadowolony ponieważ efekty są już widoczne. Na jego łysince pojawił się meszek krótkich włosków :-)Tutaj http://www.nr-07.eu możecie poczytać sobie o tym preparacie.
Jeżeli macie również jakieś sprawdzone sposoby w walce z łysieniem piszcie. Łysienie to wielki problem i na pewno nasze porady komuś się przydadzą.

DoctorGabriela
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2014 23:09

Postautor: DoctorGabriela » 22 lis 2014 23:12

Jestem lekarzem zajmuje sie medycyna estetyczna. botox.fillers,pdo lifting a takze stymulowaniem owlosienia.
Fantastyczne efekty osiagam zastrzykami i specjalnym serum.
prosze sprawdzic strone hebeclinic.co.uk
mam klinike na harley street zapraszam

DoctorGabriela
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2014 23:09

Postautor: DoctorGabriela » 22 lis 2014 23:12

Jestem lekarzem zajmuje sie medycyna estetyczna. botox.fillers,pdo lifting a takze stymulowaniem owlosienia.
Fantastyczne efekty osiagam zastrzykami i specjalnym serum.
prosze sprawdzic strone hebeclinic.co.uk
mam klinike na harley street zapraszam

WiktoriaE
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 07 lip 2014 21:21

Postautor: WiktoriaE » 03 sty 2015 21:03

Ja nie mam takiego problemu, ale znam osobę, która się z tym zmaga (kobieta). Nie wiem czy dla kobiet ten temat nie jest nawet bardziej dotkliwy, ale nie wnikam. Zastanawiała się nawet nad przeszczepem włosów, ostatecznie dała sobie spokój. Z tego co wiem bierze jakieś specyfiki (oczywiście po konsultacji lekarskiej! nie na własną rękę bo to chyba najgłupsze co można zrobić). Stosuje zdaje się ten szampon http://www.superkoszyk.pl/marka/syoss.html Czy to wszystko działa, czy nie - nie wiem, bo mam z nia kontakt tylko na fb, nie widzimy się face to face. Jedno co mogę napisać, że czasami taki problem urasta do wielkiego problemu (i objawia się np. depresją) więc warto zawczasu coś z tym zrobić.

piterbb
Gastarbeiter
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2014 10:50

Postautor: piterbb » 07 sty 2015 12:08

Wprawdzie niektórzy mają bardzo duży problem z łysieniem ale wiecie co mi pomogło?
Skrzyp. Bardzo skuteczny środek, sprawił,ze moje przerzedzone włosy znacznie się wzmocniły.
Możecie sobie tutaj przeczytać o składzie:
https://medlista.pl/bio-silica Bio Silica, który zawiera skrzyp w sobie. Fakt,że produkt jest dedykowany głównie dla kobiet ale mężczyźni również mogą go stosować.
Nie sprawi,że włosy CI odrosną ale znacznie polepszy ich kondycję.
Pozdrawiam.

Konstancja77
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2015 18:54

Postautor: Konstancja77 » 27 sty 2015 20:00

ja zamierzam zastosować leczenie pijawkami, jak będą dobre rezultaty to dam znać.

malwi22
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2014 16:42

Re: Łysienie

Postautor: malwi22 » 21 kwie 2015 14:19

Loxon 5 % tez jest często polecany przez dermatologów ale działa na 70 % przypadków.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości