Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 06 gru 2013 00:31

ironick pisze:
blackmargo pisze:do czasu wizyty z lekarzem jedz lody


lody (najlepiej w ilosciach hurtowych) sa dobre tylko na poczatku, gdy dopiero zaczyna drapac w gardle, pozniej to juz po ptokach


przypomniany z dawien dawna sposob postanowilam wykorzystac w zeszly poniedzialek, kiedy to zmarznawszy przeokrutnie w pracy poczulam drapanie w gardle.
pomna, ze to moze byc poczatek czegos bardziej niedobrego, szczesliwie jakies lody znalazlam w zamrazarce, wiec z niepohamowanym apetytem rzucilam sie na nie, jakby mialy byc moimi ostatnimi w zyciu.
no i sie zaczelo, bo znow zmarzlam, a musialam wyjsc z domu, zamiast siedziec grzecznie pod kolderka i czytac madrosci na forum ;)
efekt na dzis?
kaszel trzyma mnie do tej pory (10. dzien), wreszcie od dwoch dni czuje cos na ksztalt flegmy, dzieki czemu rzucilo mi sie na uszy (ale moze to i lepiej, ze nie slysze wszystkiego ;))
a gdyby mozna przy kaszlu wypluc pluca to ja wyplulabym juz chyba wyrostek robaczkowy
oczywiscie wszystkie mozliwe domowe i sklepowe sposoby sa wykorzystywane pojedynczo i hurtowo, (polubilam juz nawet syrop z cebuli (bleeeh) i mleko z czosnkiem (bleeeeh) )
ciesze sie, ze moge powstrzymac juz kaszel na dluzej niz 10 min, choc i tak ostatnio jest to moje ulubione zajecie po powrocie do domu

ps
zastanawiam sie czy w moim przypadku sprawdzily by sie powiedzenia:
klin klinem, czy tez
czym sie strules, tym sie lecz
;)

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 07 gru 2013 16:42

co? ja?? do lekarza???? :D
a serio to wstyd sie przyznac, ale jeszcze sie nie zapisalam, po prostu nie bylo takiej potrzeby, (chociaz w moim przypadku dobra bylaby parafraza reklamy zubra - lekarz. tuz za rogiem :D)
teraz nawet jakbym chciala isc to nie mam czasu, ale w czwartek lece do pl, wiec odwiedze zaprzyjazniona lekarke, niech mnie oslucha
najbardziej matrwi mnie, ze przy zatkanych uszach nie mam kataru, wiec nic mi sie 'nie uplynnia'
dobre strony tego uj wie czego sa takie, ze weekend spedzam w lozku, i wszystko mam podawane na tacy ;)

ps
przy zatkanych uszach lepiej slychac basy na sluchawkach :D

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 07 gru 2013 17:32

Przy zatkanych uszach, można rękoma rozchylić nogi partnerki i poprosić, aby tak mocno nie ściskała

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 07 gru 2013 20:37

tak zrobie! :D
zaraz nastepnym razem, niech no tylko znajde jakas partnerke :P

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 15 gru 2013 20:45

Z drobnego drapania w gardle zrobilo sie ropne zapalenie uszu i gornych drog oddechowych ze zmianami osluchowymi w plucach

Jesli jeszcze kiedys drapanie w gardle bede chciala leczyc lodami to niech mnie ktos walnie w glowe :p

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 16 gru 2013 13:13

ironick pisze:Z drobnego drapania w gardle zrobilo sie ropne zapalenie uszu i gornych drog oddechowych ze zmianami osluchowymi w plucach

Jesli jeszcze kiedys drapanie w gardle bede chciala leczyc lodami to niech mnie ktos walnie w glowe :p


Albo może przestań się drapać po gardle


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 84 gości

cron