Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
user2091941
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2008 20:26

Szukam polskiego psychologa w zachodnim Londynie

Postautor: user2091941 » 28 lut 2008 20:37

Szukam polskiego psychologa w zachodnim Londynie. Jeśli ktoś zna kogoś sympatycznego, kto na prawdę potrafi pomóc proszę o namiary. Dzięki.

Con_rad
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2008 21:47

Postautor: Con_rad » 28 lut 2008 21:49

Znam bardzo dobrego psychologa. Dla wiekszosci polaków ma dwie wady:
- jest anglikiem (anglojęzyczny)
- jest rasy czarnej
A to jest powodem do dyskryminacji przez większośc polaków. jak jestes zainteresowany/a daj znac skontaktuje cie.
Zapewniam że jest baaardzo dobry.

sladeM
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2007 10:04

Re: Szukam psychologa

Postautor: sladeM » 29 lut 2008 09:19

user2091941 pisze:Szukam polskiego psychologa w zachodnim Londynie. Jeśli ktoś zna kogoś sympatycznego, kto na prawdę potrafi pomóc proszę o namiary. Dzięki.



Psychologa ?? a po co Ci on ?? Zeby sie pytac Jak sie Pan z tym Problemem czuje ?? i zgarniac w ch...j kasy !!.

Stary idz na impreze zalicz laske :), i zapal ziolko :D mmmmiiiiammmm.....

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 29 lut 2008 09:24

sladeM: tylko nie za duzo tego ziolka, bo po tym gownie chrzczonym tablica mendelejewa psycholog to juz bedzie za malo, raczej psychiatra :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 lut 2008 09:25

i ziolko tak ci mozg wypali ze problem sam zniknie bo sie w nim nie zmiesci

user2091941
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2008 20:26

Re: Szukam psychologa

Postautor: user2091941 » 29 lut 2008 10:17

Psychologa ?? a po co Ci on ?? Zeby sie pytac Jak sie Pan z tym Problemem czuje ?? i zgarniac w [piii...] kasy !!.

Stary idz na impreze zalicz laske :), i zapal ziolko :D mmmmiiiiammmm.....[/quote]

Nie twoja sprawa kolego po co mi psycholog, a jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia w tym temacie to może w ogóle nic nie pisz. To poważna sprawa i proszę tylko o poważne wpisy.
Dzięki Con_rad za pomoc problem polega jednak na tym, że to właśnie musi być ktoś polskojęzyczny, bo ta osoba nie jest aż tak fluent w angielskim, żeby opisywać stany swojej psyche. Jeśli chodzi o kolor itd. to może być nawet różowy. Byle był konkretny i umiał pomóc w rozwiązaniu problemów zagubionemu człowiekowi.

sladeM
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2007 10:04

Re: Szukam psychologa

Postautor: sladeM » 29 lut 2008 10:27

user2091941 pisze:Psychologa ?? a po co Ci on ?? Zeby sie pytac Jak sie Pan z tym Problemem czuje ?? i zgarniac w [piii...] kasy !!.

Stary idz na impreze zalicz laske :), i zapal ziolko :D mmmmiiiiammmm.....


Nie twoja sprawa kolego po co mi psycholog, a jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia w tym temacie to może w ogóle nic nie pisz. To poważna sprawa i proszę tylko o poważne wpisy.
Dzięki Con_rad za pomoc problem polega jednak na tym, że to właśnie musi być ktoś polskojęzyczny, bo ta osoba nie jest aż tak fluent w angielskim, żeby opisywać stany swojej psyche. Jeśli chodzi o kolor itd. to może być nawet różowy. Byle był konkretny i umiał pomóc w rozwiązaniu problemów zagubionemu człowiekowi.[/quote]

Skoro Mu to mus

http://anglialondynszkocja.pajeczyna.pl ... log_w.html
http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/p ... _8079.html

zapytanie z googla. Polecam to skarbnica wiedzy

Pozdrawiam
SladeM

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 29 lut 2008 11:11

Hej kolego, przejzyj stare watki. Ja tam wklejalam kiedys informacje i adres strony British Psychological Association. To taki duze angielskie stowarzyszenie - w wyszikiwarce jest opcja jezyka i jak zaznaczysz jezyk polski, to znajdziesz tam sporo adresow polskich psychologow w UK. BPS jesy dobrym zrodlem jesli szukasz profesjonalistow, jestem psychologiem, choc naukowcem a nie praktykiem - gwarantuje ze na stronach BPS znajdziesz kompetentnego terapeute.

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 29 lut 2008 11:20

Tu masz wyszukiwarke:

http://www.bps.org.uk/e-services/find-a ... ectory.cfm

Na wszelki wypadek zapytaj jeszcze skad maja dyplom, czy magisterski, jakie kursy przbyli i czy sa gdzies stowarzyszeni (np. wlasnie w BPS).

I jka zadzwonisz to zapytaj przez telefon w czym sie psycholog specjalizuje, bo sa rozne problemy i kazdy zna sie na innym rodzaju terapii. Lepiej wydac troche na telefony i znalezc odpowiedniego fachowca niz isc do pierwszego lepszego, ktory nie bedzie sie znal na tym, czego Ci potrzeba.

Pzodrawiam,

user841384
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 08 mar 2008 13:09

Postautor: user841384 » 08 mar 2008 13:24

Nie znam psychologow w Londynie, ale jest kilku dobrych terapeutow. W zaleznosci od rodzaju Twojego problemu mozesz pojsc do odpowiedniej osoby i zobaczyc czy Ci odpowiada. Kilkoro moich znajomych chodzilo na terapie z przeroznymi problemami i niektorym bardzo to pomoglo. Skontaktuj sie na moj e-mail jesli jestes zainteresowany.
Pozdrawiam
Art

user1562082
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2008 23:30

Postautor: user1562082 » 29 mar 2008 23:31


kasiulek3007
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2008 17:26

Postautor: kasiulek3007 » 02 kwie 2008 17:32

Hej wiem jak ci pomoc gdyz sama korzystam z takiej pomocy i to za darmo .Jesli nadal potrzebujesz informacji napisz na mojego meila gdyz tu za wiele by pisac na ten temat .To nie jest sciema naprawde chce ci pomoc.Moj email:niunia3007@o2.pl.

jagoda8484
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2016 08:50

Re: Szukam polskiego psychologa w zachodnim Londynie

Postautor: jagoda8484 » 22 cze 2018 22:03

Może będziecie zainteresowaniu wideo-konsultacjami z psychologiem? Wiem, że takie spotkania wideo umożliwia Psychomedic, można sobie wybrać specjalistę, później opłaca się spotkanie i czeka się na psychologa. Ciekawa opcja dla osób, które przebywają za granicą, mają dobrych lekarzy, to klinika psychologiczno-psychiatryczna.

MinkoA
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2016 12:03

Re: Szukam polskiego psychologa w zachodnim Londynie

Postautor: MinkoA » 09 kwie 2019 11:43

jagoda8484 pisze:Może będziecie zainteresowaniu wideo-konsultacjami z psychologiem? Wiem, że takie spotkania wideo umożliwia Psychomedic, można sobie wybrać specjalistę, później opłaca się spotkanie i czeka się na psychologa. Ciekawa opcja dla osób, które przebywają za granicą, mają dobrych lekarzy, to klinika psychologiczno-psychiatryczna.


Serio można tak online? To byłoby coś dla mnie. Jak się do nich umówić? Przez stronę? Sama korzystałaś z takich wideo wizyt? Jak bylo?

kakajkowska
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2019 14:33

Re: Szukam polskiego psychologa w zachodnim Londynie

Postautor: kakajkowska » 14 kwie 2019 14:36

MinkoA pisze:
jagoda8484 pisze:Może będziecie zainteresowaniu wideo-konsultacjami z psychologiem? Wiem, że takie spotkania wideo umożliwia Psychomedic, można sobie wybrać specjalistę, później opłaca się spotkanie i czeka się na psychologa. Ciekawa opcja dla osób, które przebywają za granicą, mają dobrych lekarzy, to klinika psychologiczno-psychiatryczna.


Serio można tak online? To byłoby coś dla mnie. Jak się do nich umówić? Przez stronę? Sama korzystałaś z takich wideo wizyt? Jak bylo?


Ja korzystałam z ich usług. Wygodna forma. Umawiasz się przez ich stronę, dla nowych osob jest indtrukcja jak dokonać rezerwacji. Mam nadzieję, że nie zbanuja mnie za wklejenie strony: psychomedic.online
Najważniejsze dla mnie jest to, że taka forma równiez działa. Nie trzeba się tym martwić. Choć pewnie dobry psycholog i listownie by wyleczył :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości

cron