Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Laserowa korekcja wzroku - robil ktos w Londynie?

Postautor: Emigrantka » 02 sie 2013 23:59

Tak sobie planuje pozegnac sie z okularami - tylko nie wiem gdzie na laserowa korekcje isc.

Wiem ze sobie moge pogoglowac ale moze ktos robil i moze polecic gdzie sie wybrac?

Mysle o tych:

http://www.ultralase.com/vites/lasereyesurgeryprices/

(Lasik, Ultra Elite)

http://www.ultralase.com/vites/lasereyetreatments/

Ktos to moze robil sobie?

Nie interesuja mnie internetowe reviews tylko osobiste doswiadczenia.

Thanks from the mountain...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 03 sie 2013 00:31

Robiłem lasik, ale jeszcze w Pl. Rozumiem że tobie zależy na opinii o tym konkretnym miejscu, a nie o samym zabiegu?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 03 sie 2013 00:47

O zabiegu tez....

Dawaj

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 03 sie 2013 00:50

I podsunales mi pomysl - moze by sie do Pololandu na taki zabieg wybrac..hmmmm Nie pomyslalam nawet

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 03 sie 2013 07:48

Ja robiłem dość dawno, u Gierkowej. Wtedy robiono jedno oko, dwa tygodnie przerwy i drugie oko - ze względów finansowych (dwa zabiegi płacone przez Kasę Chorych).

Ponad miesiąc właściwie nie bardzo funkcjonujesz. Od razu po zabiegu wzrok byl poprawiony, potem zaczęła sie wchlaniac taka blonka i zaczęła się mgła ktora przeszla po kilku dniach.

Jakiś czas po zabiegu miałem regresje i podskoczylo mi z zera na 0.75. Ale przed zabiegiem miałem -6.

Jest to "life changing experience". Polecam jeśli masz większą wade.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 03 sie 2013 09:15

Dzieki - wlasnie ciekawi mnie to ze tam pisza ze po 48 godzinach jest ok.

Ale moze to jakas nowsza metoday i dlatego?

Nie mam bardzo duzej wady ale okulary mnie denerwuja, szczegolnie w deszczu...

Dzieki.

boszka8
Gastarbeiter
Posty: 42
Rejestracja: 04 kwie 2013 16:25

Postautor: boszka8 » 03 sie 2013 10:07

Mój mąż miał rok temu operację laserową na oczy. Jest to zabieg z znieczuleniem miejscowym, podobno nie boli i po zabiegu dość dobrze się czujesz. Gorzej na drugi dzień, oczy zaczerwienione, łzawią, pieką i reagują bardzo ostro na światło. Dostajesz krople z surowicy własnej i inne antybiotyki. Kontrola na drugi dzień i chyba po tygodniu i koniec. Z dnia na dzień jest lepiej a wzrok na dobre po korekcie wraca po ok. miesiąca. Jest to zabieg prywatny, najpierw przechodzisz badania i czy się kwalifikujesz do zabiegu. Badania robią na miejscu, koszt zależy od wady . Na oba oczy przy - 2,5 diopri i - 3,0 rok temu za wszystko zapłacił 5,5 tyś.Warto było, okulary były uciążliwe szczególnie w pracy. Wszystko działo się w Bydgoszczy. Pozdrawiam i powodzenia.

linguasensei
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 06 sie 2013 11:26

Postautor: linguasensei » 06 sie 2013 11:38

boszka8 pisze:Mój mąż miał rok temu operację laserową na oczy. Jest to zabieg z znieczuleniem miejscowym, podobno nie boli i po zabiegu dość dobrze się czujesz. Gorzej na drugi dzień, oczy zaczerwienione, łzawią, pieką i reagują bardzo ostro na światło. Dostajesz krople z surowicy własnej i inne antybiotyki. Kontrola na drugi dzień i chyba po tygodniu i koniec. Z dnia na dzień jest lepiej a wzrok na dobre po korekcie wraca po ok. miesiąca. Jest to zabieg prywatny, najpierw przechodzisz badania i czy się kwalifikujesz do zabiegu. Badania robią na miejscu, koszt zależy od wady . Na oba oczy przy - 2,5 diopri i - 3,0 rok temu za wszystko zapłacił 5,5 tyś.Warto było, okulary były uciążliwe szczególnie w pracy. Wszystko działo się w Bydgoszczy. Pozdrawiam i powodzenia.


Ja robiłam dokłddnie rok temu w Londynie, oferte znalazłam na Gruponie i polecam serdecznie bo oglądam teraz świat w HD :D :D :D


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron