Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
benia2009
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2013 14:55

koniec karmienia prosba o pomoc

Postautor: benia2009 » 02 sie 2013 14:04

Witam mam problem moja coreczka 19 miesiecy jesl karmiona nadal piersia ... I w tym moj problem jak oduczyc mala od cycusia chcialabym isc do pracy lecz ona nie usnie bez swojego cycola nie mowiac juz o tym gdy ma zly humor do przykleja sie do niego . Mamy pomozcie mi jak ja odstawic od piersi :D :D :D

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 sie 2013 21:57

Smaruj pierś kupką, to powinno dziecko odrzucić

alicjaap
Gastarbeiter
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2013 23:25

Postautor: alicjaap » 08 sie 2013 23:42

ej...ale wy to jestescie bez serca...kobieta ma problem a tu takie cos...beniu z wlasnego doswiadczenia to poradze tobie jedno...3 noce nie przespane beda i stres za dnia...najwazniejsze to musisz miec samozaparcie ze juz dosc cycka...dziecko w takim wieku juz nie jest zalezne od twojego pokarmu.i bez niego juz samo przezyje...musisz twardo sobie postanowic STOP!!!najgorzej bedzie w nocy,mala bedzie plakac,histeryzowac a ty ze lzami w oczach musisz jej za kazdym razem powtarzac to samo ze cycusia juz nie ma...podawaj jej butelke z piciem...i bron boze nie zmieniaj zdania po wyczerpujacych godzinach.daje tobie 3 dni...na trzeci dzien juz bedzie lepiej...a po tyg.mala zapomni co to jest cycus...mam nadzieje ze to w czyms tobie pomoze.zycze wytrwalosci i stalowych nerwow...pozdr.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 09 sie 2013 10:46

Mojej siostry córka roczek ma i już z butelki sama pije nawet jej nie w głowie co innego. Poświęcić te trzy noce i się nie przyznawaj nikomu, ze karmisz jeszcze bo Cię wysmieja. Siedziałam w przychodni i rozmawiali ludzie i jedna mówi, ze koleżanka syna prawie 2 letniego karmi, babki sie dziwily a ktos nawet skomentowalal, ze to jest już co innego jakieś zboczenie itd i tak sobie tam rozmawiali ludzie. Tak się tylko rozesmialam z tego zboczenia ale rozumiem, ze widocznie to nie jest łatwe, ale każdy to przechodzi. Choc dzieci się wychowywuje nie hoduje jak pieska czy kotka stad trzeba być często stanowczym i to dopiero początki wszystkiego.

jagodamakos
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2013 16:41

Postautor: jagodamakos » 18 sie 2013 16:45

ignoracja nic nie da...dziecko będzie bardzo niespokojne. Myślę ze może warto posmarować pierś czymś niesmacznym..malec się zrazi..

joanklob
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2013 23:26

Postautor: joanklob » 21 sie 2013 23:29

Witam,
proponuję poradę internetową polskiego certyfikowanego doradcy laktacyjnego za pośrednictwem serwisu www.poradaonline.eu. Profesjonalna porada w ciągu 24 godzin. Polecam!

Paaaulinkaaa
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2013 20:49

Postautor: Paaaulinkaaa » 06 wrz 2013 20:54

No właśnie najważniejsze to samozaparcie. W literaturze niby mówią że dziecko można karmić 2 lata i dłużej, ale tak na prawdę najlepszym okresem jest 6 miesięcy póżniej dziecko w pokarmie matki nie otrzymuje już nowych składników odżywczych i jedynie w takim przypadku moze dojść do jego anemii.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 06 wrz 2013 22:04



Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 17 gości

cron