Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
BeataBianko
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2015 12:16

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: BeataBianko » 23 lis 2015 14:30

Ja z czystym sumieniem mogę polecić klinikę My Medyk na Hanger Lane, robiłam ostatnio u nich botox i jestem mega zadowolona. Nie tylko mają oni niskie ceny i wspaniałych specjlaistów ale dostałam też od nich voucher na kolejny zabieg :) 10% zniżki, na pewno ich odwiedzę w przyszłości.

kamilagar
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2015 10:30

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: kamilagar » 26 lis 2015 16:20

Hej, jak można załapac się na voucher na botox od Kliniki My Medyk ? Jestem zainteresowana zabiegiem i w sumie przydała by się zniżka. Daj znac jak można otrzymac taki voucher. z góry dzięki

BeataBianko
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2015 12:16

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: BeataBianko » 03 gru 2015 17:27

Czesc, sorry ze tak pozno odpisuje. Wystarczy, że raz odwiedzisz Klinikę My Medyk i pozniej raz na jakis czas dostajesz maile z promocjami badz tez voucherami. Mozesz tez poprosic kogos na recepcji :)

kamilagar
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 lut 2015 10:30

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: kamilagar » 07 gru 2015 16:25

Dzięki za informację, wybiorę się jutro do My Medyk i dam znać co i jak :) Może uda mi się otrzymać voucher :)

AdaMatu
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2015 12:22

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: AdaMatu » 17 sty 2016 20:31

Polecam odwiedzenie kliniki my medyk na hanger lane, jeżeli zadzwonisz na ich recepcje dostaniesz bez problemu voucher na botox. 15% taniej na zabieg, niby nic ale parę funtów zostaje w kieszeni ; )

AgaMale
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 wrz 2015 16:59

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: AgaMale » 01 lut 2016 19:30

Skorzystałam z waszych podpowiedzi i zadzwoniłam na recepcję My Medyk z zapytaniem o voucher na med. estetyczną, który bez problemu dostałam po tym jak podałam tylko adres e-mail. Najlepsze jest to, że taki voucher mogę wydrukować i podarować komuś znajomemu :)

kasiafarrow
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 11 mar 2015 23:13

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: kasiafarrow » 02 lut 2016 20:21

Ja szczerze polecam dr Malgorzate Grabicka. Jest specjalista z Medycyny Estetycznej. Jestem przekonana, ze jak raz skorzystasz z jej uslug to juz do nikogo innego nie pojdziesz.

Gohha
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2016 12:09

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: Gohha » 07 mar 2016 12:32

Witam Bylam u Magdy na Perivale Midlesex ma gabinet kosmetyczny i korzysta z uslug pani Roxany ktora ma ponoc wlasny gabinet na Harley Street. Reklamuje ja jako specjalistke od usuwania zmarszczek. Zaplacilam 1000£ mialam wygladac 10 lat mlodziej potem po dwoch tyg. Mialam przyjsc na dopelnienie tego cudownego specyfiku.50% zmarszczek zostalo a ja usluszalam ze jednak musze kolejne 2 tyg czekac na efekty bo ten najnowszy srodek dlugo sie rozklada. Po kolejnych 2 tyg byly kolejne 2 tyg. A na koncu pani magda stwierdzila ze ona nie ma nic wspolnego z Roxana i tak stracilam 1000£ a zmarszczki zostaly!!!wiec ostrzegam wszystkie panie aby nie byly tak naiwne jak ja

karavera
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2016 17:02

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: karavera » 19 kwie 2016 17:24

Witam zgadzam sie z opinia kolezanki gohha, pani Magda wraz z pania Oxana lub Roxana bo juz nie pamietam naciagnely mnie na £800 a potem pani Magda stwierdzila ze ona nie ma nic wspolnego z Oxana ale to wlasnie pani Magda zaoferowala mi uslugi Oxany opowiadajac o jej cudownych umiejetnosciach i gabinecie ktory ma ponoc Harley Street,nikomu nie polecam gabinetu pani Magdy na Medway dr Perivale

martakowalska123
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2016 13:40

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: martakowalska123 » 06 maja 2016 14:28

Hej ja takze skorzystalam z uslug magdy i oksany moja opinia?? Wyrafinowane oszustki!!! Nie bede rozpisywac sie na ich temat bo nie chce wracac to tych wspomnien!! Goraco polecam Aesthetic medicine profesjonalnie podchodza do klijeta i rzetelnie wykonuja zabiegi. Zanim przystapila do zabiegu znalam dokladna cene i gwarancje ze bede wygladac tak jak mi obiecywali.i tak tez bylo wiec goraco polecam ten profesjonalny zespol

Kiterunner
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2016 19:38

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: Kiterunner » 28 lip 2016 19:43

Witam. Przy okazji wizyty we Wroclawiu bardzo polecam nowo-otwarta klinike estetyczna Chiroplastica. Prowadzi já zastepca ordynatora w Szpitalu w Szczebniy, zgromadzil do wspolpracy najleszych specjalistow. Szeroki zakres uslug, od chirurgii plastycznej po urazowa. Bardzo profesjonalnie i póki co mocno konkurencyjne ceny. http://chiroplastica.pl/

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: kajametrowska » 15 wrz 2016 05:42

A czy takie zabiegi jak depilacja laserowa, korekta powiek czy chociażby zabiegi odmładzające czy przeciwzmarszczkowe - czy nie lepiej, taniej polecieć na coś takiego do Polski?

asierp
Gastarbeiter
Posty: 51
Rejestracja: 11 lis 2015 10:13

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: asierp » 19 wrz 2016 05:29

kajametrowska pisze:A czy takie zabiegi jak depilacja laserowa, korekta powiek czy chociażby zabiegi odmładzające czy przeciwzmarszczkowe - czy nie lepiej, taniej polecieć na coś takiego do Polski?


Turystyka medyczna czy estetyczna znana jest nie od dziś. W Polsce ceny zabiegów bywają i 4x tańsze. Zależy jeszcze jakich.
Nie wiem czy to dobre pytanie tutaj na forum - nie lepiej bezpośrednio zapytać w PL salonach kosmetycznych, estetycznych itd? I na tej podstawie porównać z tymi w Londynie. Padło już sporo propozycji, tutaj w Krakowie masz kolejną - link.

Piotr65
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 wrz 2016 17:05

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: Piotr65 » 23 wrz 2016 17:06

No taka medycyna to cud

AnetaTaunton
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2016 10:02

Re: medycyna estetyczna Londyn-poradzcie!

Postautor: AnetaTaunton » 01 lis 2016 10:22

Nie polecam.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2017 11:38 przez AnetaTaunton, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron