Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
nika_t
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 09 lut 2008 15:47

W szóstym miesiącu ciąży do Londynu - prośba o pomoc

Postautor: nika_t » 09 lut 2008 16:09

WITAM. ZE WZGLEDU NA PRZETRUDNA SYTUACJE FINANSOWA PO PIECIU LATACH WYJEZDZAMY ZE STANOW. PRZEJAZDEM W POLSCE, A POTEM DO LONDYNU.MAZ- PIERWSZEGO MAJA, JA( WTEDY W 6. MIESIACU CIAZY) WRAZ Z NASZA 20 MIESIECZNA CORECZKA NA POCZ. CZERWCA.

BARDZO PROSZE O POMOC! JAK POZALATWIAC FORMALNOSCI, UBEZPIECZENIA? CZY MOGE LICZYC NA BEZPLATNA OPIEKE I POROD? MAZ OD RAZU POSZUKA LEGALNEJ PRACY, JEST KIEROWCA CIEZAROWKI, ZNAJONY JEZDZI LOKAL NA KONTENERACH. ALE CZY TO STARCZY? CO Z PEDIATRA DLA DZIECI?

kasiulek3007
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2008 17:26

Postautor: kasiulek3007 » 02 kwie 2008 18:43

Hej jesli nadal szukasz pomocy to najpierw musisz zarejestrowac sie w przychodni by miec lekarza GP.Potrzebne jest do tego potwierdzenie adresu wiec warto miec konto gdyz ono jest wystarczajacym dowodem.Opieka w Anglii jest darmowa wiec nie musisz sie obawiac.Podstawowa sprawa to lekarz a potem on cie o wszystkim poinformuje i przydzieli do odpowiedniego szpitala.Osobiscie nie polecam rodzic w Angli gdyz opieka tutaj jest tragiczna.Wiem to z doswiadczenia..Pozdrawiam

AgatkaP
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 19 sty 2008 21:12

Postautor: AgatkaP » 02 kwie 2008 22:01

Czesc
ja rodzilam w UK dziecko rok temu i bardzo sobie chwale opieke w szpitalu,opieke poloznej,ktora czuwala nad przebiegiem ciazy oraz opieke GP. Napewno zalezy to od w jakiej okolicy mieszkasz.
Racja jest,ze najpierw musisz zajerestrowac sie w lokalnej Surgery, w moim przypadku wcale nie potrzebowalam potwierdzenia zamieszkania(jeszcze raz,zalezy od miejsca zamieszkania), po przyjeciu przez GP,okumentacje zostaniesz odeslan ado poloznej,napewno bedziesz musisala przedstawic od lekarza z US.Nastepnie z polzna wybierzesz rodzaj porodu: w szpitalu,w domu, w basenie oraz szpital. Rozeznaj sie wczesniej jakie sa szpitale w okolicy gdzie bedziesz mieszkac i zapytaj o opinie. Jesli chcesz wiecej informacji, prowadze bloga : www.baby-england.blog.onet.pl na temat ciazy , porodu w UK
zapraszam
powodzenia


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 54 gości