Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 30 lis 2012 10:45

Goraluk o co biega? szynke tylnią sie pekluje w saletrze i przyprawach pare dni, potem sie wedzi najlepiej drzewem owocowym, ja uzywam gruszy.Po uwedzeniu trwa to parę godzin , wrzucam do zimnej wody na 5 minut, by sok gorący nie wypłynoł z tej szynki bo będzie sucha. I masz sklad saletra+ przyprawy+ woda .

anetabudzinska
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 17 wrz 2010 13:16

Postautor: anetabudzinska » 30 lis 2012 13:56

Chciałam polecić niewiarygodnie skuteczne tabletki na odchudzanie.Razem z mężem byliśmy zszokowani ich skutecznością,dlatego dlatego śmiało wszystkim je polecam,są one suteczne dla kobiet jak i mężczyzn...,wiem coś o tym:) .Strone można zmienić równierz na język polski,wybierając najpierw płeć,która nas interesuje i na nastepnej stronie prawa górna część>zmień język.Aktualnie trwa promocja! Pozdrawiam! http://track.buyultraslim.com/product/U ... 1&uid=1598

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 30 lis 2012 13:59

anetabudzinska pisze:Chciałam polecić niewiarygodnie skuteczne tabletki na odchudzanie.Razem z mężem byliśmy zszokowani ich skutecznością,dlatego dlatego śmiało wszystkim je polecam,są one suteczne dla kobiet jak i mężczyzn...,wiem coś o tym:) .Strone można zmienić równierz na język polski,wybierając najpierw płeć,która nas interesuje i na nastepnej stronie prawa górna część>zmień język.Aktualnie trwa promocja! Pozdrawiam! http://track.buyultraslim.com/product/U ... 1&uid=1598


ja proponuje kup sobie jeszcze 100, podziel na 2 porcje i sobie je z mezem nawzajem jako CZOPKI powsadzajcie :roll:

anetabudzinska
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 17 wrz 2010 13:16

Postautor: anetabudzinska » 30 lis 2012 14:03

Dziękuję za rade,rozumiem iż ten sposób sprawdziła Pani na sobie...,hmmm my jednak pozostaniemy przy swoich metodach...,a Pani życzymy powodzenia z czopkami:)...pozdrawiamy:)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 30 lis 2012 14:18

Nie polecaj ludziom zadnej chemi - to jest cholernie nieodpowiedzialne.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 30 lis 2012 15:10

Pani Aneto dzieki za reklamę UltraSlim za ten cud jaki Pani opisuje, ale proszę zobaczyć co to jest Tyrozyna i Piperyna nic zdrowego, Reklamuje Pani poprostu towar dawno temu było głosno w polsce jaki to suplement diety, teraz w angli szukacie naiwniaków?I te zdjęcia komputerowe , retuszowane, sama picówa, proszę jeść całe kilogramy tego ale samemu .


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości