Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
aggiemajor
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2012 16:04

odchudzanie

Postautor: aggiemajor » 08 lis 2012 10:59

czy ktos z was sie odchudza? na jakiej diecie jestescie? silownia czy cwiczenia w domu?

ja zaczynam "dukan diet" od poniedzialku :P ktos moze probowal?

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 08 lis 2012 12:58

zadne diety nie sa skuteczne jesli nie zmienisz czegos w swojej glowie. Mozesz szybko schudnac, wycienczyc organizm, nabawic sie problemow z watroba,trzustka, sercem i przy okazji przytyc podwojnie jak juz zechce ci sie wrocic do normalnego trybu zycia po Dukanie np

Ja jestem czescia Curves, cwicze tam 3-4 razy w tygodniu, mam za soba spotkanie ze specjalista od zywienia. Ograniczylam weglowodany, zwiekszylam proteiny, mniej tluszczu, minimum cukrow i waga idzie w dol. Moze wolniej niz niejedna odchudzajaca by chciala ale mam pewnosc ze glowa mi sie dostosuje do tego trybu zycia i juz nie dopuszcze zeby isc w gore z powrotem.
Zastanow sie nad Dukanem,bo niestety slyszalam mnostwo negatywnych komentarzy nt wyniszczenia organizmu przez ta diete...
Postaw na zdrowy tryb zycia zamiast szybkich rezultatow
Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

asiula76
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2012 22:44

bezpieczne odchudzanie :)

Postautor: asiula76 » 14 lis 2012 22:53

witam- właśnie testuję super dietę bez wyrzeczeń, wręcz zasada bardzo prosta im więcej jesz tym więcej chudniesz :) idealna dla tych co nie lubią długich i żmudnych ćwiczeń - na razie chudnę super- i co najważniejsze nie chodzę nerwowa :) ani głodna -jeżeli ktoś jest chętny na coś co naprawdę daje efekty to serdecznie zapraszam na konsultacje,które odbywają się raz w tygodniu -w wybranym przez każdego uczestnika dniu i godziny- szkoda czasu na diety które i tak w rezultacie końcowym nic nie dają :(

PaniDomuLondyn
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 30 sty 2012 16:37

Postautor: PaniDomuLondyn » 21 lis 2012 21:28

Ja schudlam ostatnio w ciagu ok. 2-3 tygodni 5 kilo.
Jak?

Wrocilam do wegetarianizmu.
Sama wszystko gotuje - zadnych polproduktow czy gotowcow.
Czesciej robie salatki (staram sie z przepisow raw food) i je jem zamiast obiadu. ( tak raz/dwa w tygodniu).
Pije wiecej wody pomiedzy posilkami.
Nie kupuje zadnych deserkow,ciast i ciasteczek tylko pieke sama.

Zadnej diety, zadnego wyrzekania.
Diety maja to do siebie,ze predzej czy pozniej efekt jojo nastepuje.
Chodzi o to aby zmienic nawyki zywieniowe.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 21 lis 2012 22:25

PaniDomuLondyn pisze:Ja schudlam ostatnio w ciagu ok. 2-3 tygodni 5 kilo.
Jak?

Wrocilam do wegetarianizmu.
Sama wszystko gotuje - zadnych polproduktow czy gotowcow.
Czesciej robie salatki (staram sie z przepisow raw food) i je jem zamiast obiadu. ( tak raz/dwa w tygodniu).
Pije wiecej wody pomiedzy posilkami.
Nie kupuje zadnych deserkow,ciast i ciasteczek tylko pieke sama.

Zadnej diety, zadnego wyrzekania.
Diety maja to do siebie,ze predzej czy pozniej efekt jojo nastepuje.
Chodzi o to aby zmienic nawyki zywieniowe.


Życzę ci byś jak najdłużej wytrzymała bez mięsa, wszak człowiek nie jest mięsożerny...
Co do diet, to czy ktoś próbował dietę opartą o soki warzywno owocowe.
JA się powoli przygotowuję do takiego "restartu" ze względu na zdrowie.
Inspirację zaczerpnąłem z tego filmu:
"Fat Sick and Nearly Dead".
Oficjalna strona programu:
http://www.jointhereboot.com/

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 21 lis 2012 23:00

tylko nikt nie napisał że przy diecie je się czesto a mało i wcale mięsa sie nie odrzuca je sie nie smazone tylko pieczone i dużo warzyw Albo gotowane mięso ,genetyka człowieka jest wręcz ukierunkowana na białko zwierzęce, i dużo ruchu wierzycie dzieci w cuda diet? i tabletki suplementy diety? tu mogę sie wypowiedziec bo sie znam mój syn jest technikiem żywienia i proszę o pytania ? odpowiem i pijcie dużo wody tylko nie gazowanej .... :wink:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odpowiedz

Postautor: daro43 » 21 lis 2012 23:21

kobiety i tak się nie przyznają że biorą piguły na otyłość i inne wynalazki dużo ryb warzyw wody okolo 2 litrów dziennie i ruch ruch nie siedzenie bierne przed kompem i liczyć spożywane kalorie nie ilość suplementów zjedzonych przeliczyć ile kalorii ma chleb ( tost) ile pieczywko wassa na to sałata , kurczak gotowany lub pieczony i duzo ziela sczypiorek kiełki pszeniczne natka pietruszki dużo żelaza lub rzodkiewka duzo owoca tu nie brak, naprawdę nie trzeba zaraz szczaw sam jeść żeby schudnąć, proszę pytać w tym temacie mogę pomóc , dumę schować w rękaw to wszystko ludzkie, dodam że tarta rzodkiewka zapobiega zgadze po co ranigast? wszystkie pieczywa pelnoziarniste i jabłka pomagają w prawidłowej perylastyce jelit, warzywa zapobiegają wrzodom żołodka bakteri jej wywołujacej ( helikobakter pyrolli) czosnek cebula oczyszcza krew, pytajcie nie odmówie logicznej porady

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 21 lis 2012 23:33

Tylko jeszcze zeby tam jakas kropka czy paragraf chociaz byly to sama bym z krzesla spadla....

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 22 lis 2012 00:18

daro43 Naprawdę wierz lub nie, ale człowiek nie powinien mięsa w żadnych ilościach spożywać. Człowiek nie jest w żadnym miejscu genetycznie przystosowany do spożycia mięsa. Każdy lekarz czy biolog znający anatomie człowieka ci to powie.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

goraluk

Postautor: daro43 » 22 lis 2012 00:41

Goraluk jesteś w błedzie kazda komórka naszego ciała potrzebuje białka, są czyste białka roślinne jak zwierzęce, białko zwierzece zawiera kwasy nnkt rośliny nie, cholestelor to nic innego jak te kwasy , jest dobry i zły, zły jest wtedy jak destrukcyjnie działa na naczynia krwionośne, a dobry zapobiega , odkładanie złego w ściankach żył, wspomaganiem tego jest nnkt z ryb zawjera przeciwutleniacze, czyli co gorol kwasy omega 3 tylko ryby morskie nie jedz leszczy bo to syf, a tak wogóle gorol to nie biolog bo to od przyrody człek, może Ci powiedziec z czego zbudowany jest pancerz raka, albo jaki ma wpływ zorza polarna na mięsiaczkowanie pingwina a poprawnie anotom, a pancerz raka to hityna przepojona solami wapnia, oblałeś gorol takie same racice mają Twoje barany z pod hali i co goralicku na to?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

pytanie

Postautor: daro43 » 22 lis 2012 00:58

Gorol z kad sie wywodzisz? ja w WOP-IE byłem w wojsku na Łysej PolanieLata 80-te znam poronin nowy targ i picie po goralsku do sufitu, , w poroninie w poroninie w poroninie wisza gacie po leninie znasz ten song?pij kozie mleko będziesz wielki, blondi nie chce braw ale jakbyś mnie w realu zobaczyła zmiękła byś serio, :wink:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 lis 2012 01:02

I z niczego nie zrzynam, pewną wiedze mam w mojej (head)

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

odp

Postautor: daro43 » 22 lis 2012 01:59

Jeszcze do Goraluka : widziałem coś to inspiracja do picia soczków, czy ktoś to stosuje? tak tylko trzeba wiedzieć jak je łaczyć żeby jeden składnik nie zabił drugiego nie połaczysz jajka z cytryną bo się zetnie, kwas jest kolejność mieszania składników, marchewki non stop też nie polecam pić soku, ma karoten i zrobisz się po dłuższym piciu , skóra żółta albo pomarańczowa,


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości