Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
Ovis
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2012 13:50

Ciąża w UK a ciąża w Polsce - różnice

Postautor: Ovis » 28 paź 2012 13:51

Witam wszystkich,
Jako że tematyka ciążowa zwracam się tutaj głównie do Dziewczyn, które aktualnie są w ciąży i zdarzyło im się mieszkać w UK.
Otóż, jestem psychologiem, w trakcie pracy nad doktoratem. Moja ciąża doświadczana w Wielkiej Brytanii zainspirowała mnie do zaprojektowania badań, na temat różnic w ocenie jakości opieki medycznej w Polsce i na Wyspach, oraz wynikającego z tego poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia z życia.
W związku z tym chciałabym prosić Was o wypełnienie krótkiej ankiety na temat tego, jak oceniacie i doświadczacie swojej ciąży. Zarówno te z Was, które mieszkają w Polsce, jak i te w Wielkiej Brytanii. W dalszej perspektywie założeniem takich badań jest umożliwienie tym z nas, które żyją na emigracji i nie czują się odpowiednio zaopiekowane w ciąży stworzenie odpowiednich warunków i otrzymanie pomocy i wsparcia, któego czasem się potrzebuje.
Badanie jest prowadzone w porozumieniu z uniwersytetem Gdańskim, Brunel University w Uxbridge, oraz Polish Psychologists Association z Wielkiej Brytanii, ma też wszelkie możliwe akceptacje etyczne i metodologiczne.


To co? Pomożecie?
Poniżej link do ankiety:

https://www.surveymonkey.com/s/Polki-w-ciazy


Jeśli macie pytania odnośnie ankiety, lub potrzebowałybyście jakiś informacji piszcie proszę na mejla:
agnieszka.nakielska@brunel.ac.uk.

albo na research.unit@polishpsychologists.org.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Pozdrawiam,
Agnieszka

Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości