Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
urszulkara
Gastarbeiter
Posty: 65
Rejestracja: 01 maja 2012 16:21

poród w Croydon University Hospital

Postautor: urszulkara » 01 maja 2012 21:39

Potrzebuje opinii o porodówce w szpitalu na Croydon. Ostatnie opinie które znalazłam w internecie sa z 2008 roku i niestety nie sa one pozytywne. Mam nadzieje ze to sie zmieniło od tamtej pory. Prosze o opinie mamy rodzace w tym szpitalu w ciągu ostatnich dwóch lat. Dziekuje :)

AlexDabek
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2012 21:43

Postautor: AlexDabek » 31 maja 2012 22:13

Witam

przechodzilam przez podobne dylematy 2 lata temu przed narodzinami mojego brzdaca wiec rozumiem zupelnie!. Dodatkowo z zawodu jestem prawnikiem specjalizujacym sie w zaniedbaniach w sztuce lekarskiej wiec pozywam szpitale i lekarzy na codzien. Nestety, prawda jest taka ze kazdy szpital ma sprawy sadowe choc pewne maja wiecej niz inne. Mayday nie jest najgorszy i porodowka jest jednym z lepszych odzialow w szpitalu (ludzie radza by unikac A&E za to :). Ja sie odwazylam i nie zalowalam choc historie rozne juz slyszalam (nie koniecznie od moich klientow!) Mialam bardzo dobra opieke i wszystko poszlo tak gladko jak to jest tylko mozliwe. Zycze powodzenia.

Chetnie odpowiem na dalsze pytania

alexdabek@boltburdonkemp.co.uk

urszulkara
Gastarbeiter
Posty: 65
Rejestracja: 01 maja 2012 16:21

Postautor: urszulkara » 01 cze 2012 12:23

Samego porodu sie nie obawiam poniewaz to juz moja druga ciaza :) chodzilo mi bardziej o personel czy jest mily w stosunku do kobiet :) dziekuje bardzo za odowiedz i ciesze sie bardzo ze pani opinia jest pozytywna :) pozdrawiam

andrzej172
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 18 sty 2011 09:23

Postautor: andrzej172 » 25 lip 2012 22:06

a czy Wasze ubezpieczenia w uk pokrywają rownież koszty porodu czy jak to wygląda? Trzeba to osobno załatwiać? Ile kosztuje poród w prywatnym szpitalu?

AlexDabek
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2012 21:43

Postautor: AlexDabek » 26 lip 2012 10:18

andrzej172 pisze:a czy Wasze ubezpieczenia w uk pokrywają rownież koszty porodu czy jak to wygląda? Trzeba to osobno załatwiać? Ile kosztuje poród w prywatnym szpitalu?


Nie placi sie za porod w systemie NHS (tutejsza sluzba zdrowia) natomiast porod w prywatnym szpitalu lub w prywatnym dziale troche kosztuje. Trudno powiedziec ile dokladnie bo to zalezy od tego co jest wymagane, cesarka, rodzaj znieczulenia itd. Pozdrawiam i mam nadzieje ze ten post odpowiada na twoje pytanie

kamakoma
Gastarbeiter
Posty: 67
Rejestracja: 07 sty 2011 14:33

Postautor: kamakoma » 30 lip 2012 22:02

a czy ubezpieczenie zdrowotne jest konieczne do zwykłego porodu? jak ktoś pracuje nielegalnie to co wtedy?

alapluska
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 10 sty 2011 11:11

Postautor: alapluska » 07 sie 2012 13:20

no to Ci pomogą w szpitalu :D pewnie jak ktoś nie ma, to ubezpieczenie zdrowotne jakoś potem się załatwia. albo opłaca szpital. jak zawsze, kiedy ejst udzialana pomoc bez ubezpieczenia.

urszulkara
Gastarbeiter
Posty: 65
Rejestracja: 01 maja 2012 16:21

Postautor: urszulkara » 04 wrz 2012 15:03

dobra porodówka czysta personel miły jedyny minus bardzo zimno


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron