Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 17:54

Być moze za mocno wszystko ujęłam fakt i ktos to źle odbierze bo napewno mi nie chodzi tu o narzucanie komus zdania,tak jak wy wszyscy nagminnie robicie to na tym forum.Poprostu temat zbyt mnie dotknął bo dziewczyna do końca nie zdaje sobie sprawy ze wszystkiego,ale napewno nie chce jej dyktować co ma robic,tylko niech się zastanowi jeszcze 10 razy,bo to nie jest powód że facet ją zostawił i wszystko finish!!!

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 lip 2008 17:59

...a wystarczylo napisac - 'rob jak, uwazasz, ale moim zdaniem /...../ - taka jest MOJA opinia'. tak sie wyraza swoje zdanie.

i nie rob z siebie takiej cierpietnicy: 'tylko ja moge sie faktycznie w podobnej sytuacji postawić, etc., etc.' - nie przesadzasz?

PS skad wiesz, z czego Luna sobie zdaje sprawe, a z czego nie? siedzisz u niej w glowie?

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 18:15

Super dzięki za wskazówke,spróbuje ja wykorzystac w przyszłosci Pani nauczycielko :wink: sama inteligencja na tym forum.Jesli jednostka nie zgadza sie z wiekszościa ta katastrofa...być moze siedze w jej głowie i jest "okropnie" :lol: wole jednak swoją :P .

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 lip 2008 18:22

alez prosze Cie bardzo, mam nadzieje, ze Ci sie przyda w przyszlosci :D zanim zaczniesz kogos napadac slownie. akurat uwazam sie za inteligentna osobe i na pewno nie jedyna na tym forum, wiec czesciowo masz racje. i nie gadaj mi tu o jednostce kontra zadny krwi tlum, bo mieszasz proporcje.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 18:28

ale napewno nie chce jej dyktować co ma robic,tylko niech się zastanowi jeszcze 10 razy


czarnas: powyzej masz przyklad jednej z takich wypowiedzi, gdzie narzucasz swoje zdanie. To jest temat bardzo sliski i w zasadzie teraz mozesz sie mnie przyczepic, ze ja ci narzucam swoje ;)

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 lip 2008 18:32

ech, to nie ma sensu, jak gadanie do sciany, tudziez gonzowskiego. zabieram zabawki i ide do domu

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 18:46

Nie wiem jak wygląda wasze życie,ale nie chciałabym być kimkolwiek z was,wasze decyzje w życiu chyba bywają płytkie.Tylko nie łapcie mnie za słowka jak zwykle.Czy to też narzucanie? bo czasem to już nie wiadomo jak pisać...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 15 lip 2008 22:40

Czarnas dziewczyno, masz ogromna tendencje do generalizowania i stawiania WSZYSTKICH pod jedna i ta sama sciana.....I to widze tylko czytajac twoje posty, niewiem jaka jestes w zyciu, bo niektorzy maja pokuse do przedstawiania sie w internecie z innej strony.
Niestety masz rowniez tendencje do narzucania swojego zdania, kojarzy mi sie to bardzo z pewnym pseudo chrzescijanskim kosciolkiem w ktorym spedzilam kawal swojego zycia. Ludzie w nim zachowywali sie wg okreslonego schematu: Masz wolna wole, mozesz podejmowac swoje wlasne decyzje ale najlepiej zeby one podejmowane byly wg......takich to a takich przekonan a jak nie...to do piekla

kochana,zycie nie jest kolorowe i takie samo dla kazdego, i ty pewnie o tym wiesz najlepiej. Ale niewiesz co my przeszlismy w swoim zyciu i dlaczego mamy takie a nie inne przekonania. Ludzie powinni miec jedyne zadanie w zyciu, pomoc sobie nawzajem
Luna podjela taka decyzje, pomoz jej, wesprzyj ja a nie ja kop....to totalnie nie humanitarne :roll:
Jestes fajna babka z napewno ciezkim zyciem ale nie kazdy musi podejmowac twoje decyzje...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 15 lip 2008 22:43

czarnas pisze:Czy to też narzucanie? bo czasem to już nie wiadomo jak pisać..

Na pewno nie tak:


mam nadzieje że ci serce peknie!


tłumaczenie się że nie dasz rady sama wychowac to głupota,moze poprostu nie dojrzałaś?!


a nastepne jak byś miała w przyszłości to co? bedziesz tak każde maleństwo oddawać?


OTRZAŚNIJ SIĘ I BĄDDZ KOBIETOM


zamieniłaby sie z nia nie jedna kobieta żeby mieć swoja dzidzie! a cóż moze przejść?



Przypomina mi si temat w ktorym pozwolilas dojsc do glosu swoim uprzedzeniom do ludzi o innym kolorze skory a nastepnie sie z tego wycofywalas. Czarnas, prosze: na drugi raz po prostu przemysl zanim cos o kims innym napiszesz.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 15 lip 2008 22:50

banita pisze:
MarcFloyd pisze:Zrobcie, najlepiej teraz, zaraz, na rogu stolu!"
<paw>


Marc czy ten <paw> ma znaczyc ze nie lubisz tego robic? Bo wiesz mozna robic ale nie zrobic :lol: :wink:



Nieeeeeee... W tym miejscu prosi sie zebym wkleil zdjecie swojego stolu kuchennego, ale ze jestem zbyt leniwy to po prostu napisze: on nie ma zadnych rogow, jest okragly ;)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 23:17

Chcesz powiedziec, ze nigdzie w domu nie masz prostokatnego, wzglednie kwadratowego stolu ? To dziwne hmm, bo wlasnie sobie zdalem sprawe ze u mnie w domu tez nie ma ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 15 lip 2008 23:24

user1814656 pisze:Chcesz powiedziec, ze nigdzie w domu nie masz prostokatnego, wzglednie kwadratowego stolu ? To dziwne hmm, bo wlasnie sobie zdalem sprawe ze u mnie w domu tez nie ma ;)


Owszem, to wlasnie chce powiedziec :D
Stol mam tylko jeden, w kuchni (mam dining-kitchen) i nie mam w domu niczego stojacego z rogami :P

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 lip 2008 23:33

MarcFloyd pisze: nie mam w domu niczego stojacego z rogami :P

zadam komisyjnej kontroli sypialni i przedstawienia lozka! bo jak powiesz, ze masz okragle wyrko, to Cie uznam za zdrajce prolataryatu :wink:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 15 lip 2008 23:39

Hmmmmmm :) Nie jest okragle, aczkolwiek ciezko byloby je uznac za stojace z rogami :D
Z grubsza rzecz biorac po wymianie umeblowania sypialni skonczlismy na lozku zajmujacym dwie trzecie sypialni, ale za to dosc niskim, a wiec glownym elelemtem wystajacym jest materac. Na upartego moglabys powiziec ze materac ma rogi, ale ciezko bedzie ci go uznac za cos stojacego z rogami :P

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 lip 2008 23:51

MarcFloyd pisze: Na upartego moglabys powiziec ze materac ma rogi, ale ciezko bedzie ci go uznac za cos stojacego z rogami :P


hi hi - jestem niemozebnie uparta - co z szafkami?

dobra, juz bede cicho :oops: pozdrowka


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron