Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 12:31

Marc Ciebie zawsze irytują ludzie którzy mają inne poglądy! :lol: nie neguj mojej wypowiedzi( bo skad wiesz czy nie mam doswiadczenia w tym temacie i wypowiadam sie tak a nie inaczej?!) acha to smutne że nie lubisz dzieci :) moze one Ciebie też nie?! hahaha :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 15 lip 2008 13:07

ja tam tez nie przepadam, jak bede miec swoje to polubie, ale nie rozumiem zachwycania sie obcymi jakby to bylo niewiadomo jakie osiagniecie zrobic se dziecko :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 15 lip 2008 13:57

czarnas pisze:Marc Ciebie zawsze irytują ludzie którzy mają inne poglądy!


Wprost przeciwnie: irytuja mnie ludzie ktorzy nie potrafia zrozumiec ze inni moga miec odmienny system wartosci niz oni sami i nie musza podzielac ich uczuc/wierzen/przesadow.

Jak to ich nazwala trafnie Kaslawka "oceniacze". To takie popularne wsrod Polakow, zwlaszcza tych w Polsce: "nie macie slubu? Jak to bez slubu? Alez MUSICIE wziac slub"
czy tez
"nie chcecie dziecka? Alez przeciez kiedys MUSICIE miec dziecko! Zrobcie sobie dziecko, wiecie jaka to frajda!? Zrobcie, najlepiej teraz, zaraz, na rogu stolu!"
<paw>

Artur pisze:ja tam tez nie przepadam, jak bede miec swoje to polubie, ale nie rozumiem zachwycania sie obcymi jakby to bylo niewiadomo jakie osiagniecie zrobic se dziecko


No cos ty. Jesli nie zachwycasz sie czyms co wyglada jak buldog chory na "swinke" z rozmazanymi na sobie resztkami jedzenia tos cham i tyle! :twisted:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 14:13

Mały Jasio pyta się taty:
- Tatusiu, jak wygląda 'broszka' u kobiety ?
Ojca zamurowało, ale Jasio nalega, żeby odpowiedział.
- Ale przed czy po stosunku ?
- No, przed.
- A więc wyobraź sobie... płatki róży delikatnie pokropione rosą...
- Aha. A po ?
- Hmm... jak by to wytłumaczyć... widziałeś kiedyś pysk buldoga wysmarowany majonezem?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 lip 2008 14:15

MarcFloyd pisze:Zrobcie, najlepiej teraz, zaraz, na rogu stolu!"
<paw>


Marc czy ten <paw> ma znaczyc ze nie lubisz tego robic? Bo wiesz mozna robic ale nie zrobic :lol: :wink:

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 14:44

Dziewczyna nawiązała tylko do tego że chce aby dziecko miało obojga rodziców a nie do tego co być moze wymieniłeś Marc! uważam ze nic nie stoi na przeszkodzie by tak było.Uważam że i tak to co najgorsze ma juz za soba i uważam że dała by rade,choć nie twierdze że wychowywanie to pryszcz,ale jeśli zniosła tyle to da rade.Po stylu jej postu uważam że ma serce i życzę jej jak najlepiej ale z dzidziusiem przy sobie,nie chciałabym widzieć jej cierpienia przez nastepne lata gdy je odda :( .Ludzie borykają się z większymi problemami w życiu i dają rade.LUNA BĄDŹ SILNA- trzymam kciuki za nią.Ale w innym temacie niz napisała.

Luna
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2008 14:16

dziekuje...

Postautor: Luna » 15 lip 2008 14:45

Nie jest moim celem tlumaczenie sie dla tych wszystkich baranow, dlaczego podjelam taka, a nie inna decyzje. Zapewniam ze nie jest to decyzja latwa i nie zycze nikomu, aby znalazl sie w mojej sytuacji.
Nie mam rodziny, ktora mogla by mi pomoc. Ojciec dziecka oswiadczyl mi kilka tygodni temu, ze nie jest gotowy na takie zmiany, po czym zostawil mnie sama (po 2latach zwiazku).
Chce zeby moje dziecko bylo szczesliwe, zeby mialo rodzine na ktora zasluguje. Wiem jak wazna jest rola ojca, szczegolnie w wychowaniu chlopca. Chce zeby dostal to, czego ja sama dac nie moge.
Ktos powie ze jest to przejaw egoizmu, ze jestem wyrodna matka... byc moze macie racje... byc moze nie...
Nie chce, aby w przyszlosci to dziecko stalo sie narzedziem walki ("ambitnych") rodzicow. Nie chce tlumaczyc w przyszlosci, gdzie jest tatus... i dlaczego nie jest z nami.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 14:48

czarnas: myslalas o misjonarstwie ? gadasz jak nawiedzona katobojowkara...

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 lip 2008 15:51

czarnas pisze:Sory ale trzeba było myslec wczesniej o konsekwencjach!! mam nadzieje że ci serce peknie! dzidzia bedzie mała,wiec nic nie bedzie pamietac,ale w przyszłości odbije sie to na psychice nie źle!--------tłumaczenie się że nie dasz rady sama wychowac to głupota,moze poprostu nie dojrzałaś?! a nastepne jak byś miała w przyszłości to co? bedziesz tak każde maleństwo oddawać?--czy może któreś z kolei zatrzymasz????!!!!.Nie masz rodziny zeby Ci ktos pomógł?! jak sama powiedziałaś uk pomaga tak?!- ale ty twierdzisz że nie dasz rady,moze problem jest gdzie indziej a nie w pieniadzach????OTRZAŚNIJ SIĘ I BĄDDZ KOBIETOM ALBO WCZEŚNIE MYŚL CO ROBISZ!!


no widze, ze trzymasz kciuki.. az zsinialy :lol:

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 16:43

wole gadać jak nawiedzona katobojówkara niz jak "user" ja pomysle o misjonarstwie jak ty o wizytach u psychologa :lol:

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 16:48

Wprost przeciwnie: irytuja mnie ludzie ktorzy nie potrafia zrozumiec ze inni moga miec odmienny system wartosci niz oni sami i nie musza podzielac ich uczuc/wierzen/przesadow.--------MARC to raczej sie Ciebie tyczy;-) :lol: Ludzie czy wy nie znacie wartości cennych w zyciu? luzik ktoś moze nie lubic dzieci nic mi do tego,ale tak ogólnie to co się dla was liczy?praca?kariera? :lol: a rodzina juz nie? :) bo dla usera to juz wiemy panienki "lekkich obyczajów" i branie każdej tylko pod tym wzgledem itd itp,haha

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 16:59

Owszem, ale nie powinno sie tego swojego systemu wartosci narzucac innej osobie, tak jak ty to robisz wlasnie. Sama w tej chwili sobie zaprzeczasz.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 15 lip 2008 17:09

czarnas pisze:Wprost przeciwnie: irytuja mnie ludzie ktorzy nie potrafia zrozumiec ze inni moga miec odmienny system wartosci niz oni sami i nie musza podzielac ich uczuc/wierzen/przesadow.--------MARC to raczej sie Ciebie tyczy;-)


nie, to akurat Ciebie dotyczy - przeczytaj jeszcze raz swoj pierwszy post w tym temacie

czarnas pisze: Ludzie czy wy nie znacie wartości cennych w zyciu? luzik ktoś moze nie lubic dzieci nic mi do tego


Twoje wartosci nie musza byc zgodne z moimi (i jak na razie widze, ze wcale nie sa), i luzik - nic Ci do tego.

postaw sie w sytucji Luny - a potem moralizuj.

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 15 lip 2008 17:40

Ja też nie musze zgadzać się z waszymi zdaniami,czyż nie??? z was wszystkich widze że to tylko ja moge sie faktycznie w podobnej sytuacji postawić widać że wam życie układało się chyba od urodzenia SZCZĘŚCIARZE i nigdy nie dało w kość.Więc nie mówcie mi że mam próbowac postawić się na jej miejscu,bo akurat wypowiadam doświadczenie na własnej skórze tylko w innym kontekście! Wiecie wogóle co to jest narzucać komus zdanie czy nie bardzo?!------ user ? wiesz?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lip 2008 17:43

Tak wiem, dlatego zwracalem Ci uwage, bo Ty widac nadal nie wiesz.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości