Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Przyszła mama z okolic South-West London

Postautor: czarnas » 06 lis 2008 15:26

Hej mam na imię Magda, niedawno sie dowiedziałam że jestem w ciąży, dopiero na dniach wybieram się do lekarza.Mój problem jest taki że chyba za mało wiem,szpitale ,opieka i takie tam.Na dodatek nie mam pracy i zamiast skupić sie na sobie musze szukac w niegu pracy chociaż na pół roku ;-(.Jesli jest tez jakaś przyszła mama z moich okolic byłoby super, pogadać.Może byłoby i mnie i Tobie raźniej.Pozdrawiam cieplutko

JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 06 lis 2008 18:08

niestety nie mieszkam na south west london(mieszkam na east),ale jestem mama od prawie roku,rodzilam w Londynie, wiec jezeli chcesz pogadac lub masz jakies pytania z checia pomoge na tyle na ile bede mogla,pozdrawiam i gratulacje

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 06 lis 2008 22:24

Czarnas! Gratulacje :lol:

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 07 lis 2008 16:33

Dziękuje KASLAWKA :D nie spodziewałabym sie klimacik na mnie chyba zadziałał i wogóle mój rocznik z tego co wiem jest jakis szalony( towarzystwo całe juz dzieciate prawie) to i mnie dopadło :D jakoś to będzie narazie to borykanie z samopoczuciem ehh :roll: JORDIN 17 jak mozesz to kliknij maila dla mnie odezwe się :D buziaki dziewczyny

JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 07 lis 2008 18:43

hej jak chcesz to pisz na magiavon@yahoo.co.uk,z checia pogadam :lol: do uslyszenia

pluszowa
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2008 11:41

Re: PRZYSZŁA MAMA z okolic south west london

Postautor: pluszowa » 20 lis 2008 11:45

czarnas pisze:Hej mam na imię Magda, niedawno sie dowiedziałam że jestem w ciąży, dopiero na dniach wybieram się do lekarza.Mój problem jest taki że chyba za mało wiem,szpitale ,opieka i takie tam.Na dodatek nie mam pracy i zamiast skupić sie na sobie musze szukac w niegu pracy chociaż na pół roku ;-(.Jesli jest tez jakaś przyszła mama z moich okolic byłoby super, pogadać.Może byłoby i mnie i Tobie raźniej.Pozdrawiam cieplutko


Gratuluję!!
Skąd dokładnie jesteś??? Z Lon czy spoza?? Ja mieszkam niedaleko Staines i bardzo chętnie poznam przyszłą mamę.
Pracą się nie przejmuj, istnieją bardzo proste rozwiązania.

Odezwij się jak masz ochotę.
A

czarnas
Emigrant
Posty: 325
Rejestracja: 20 maja 2008 16:13

Postautor: czarnas » 24 lis 2008 13:45

Hej PLUSZOWA pomieszkuje w londynie, Cooliers wood- ( mozesz zerknąć na mapke) :wink: akurat sie złozyło tak że zaczęłam pracować, ale z dnia na dzień bardziej padnieta jestem :cry: musze byc twarda :) pozdrawiam cieplutko. Acha to mój mail megi45@poczta.onet.pl jak masz ochote to kliknij cos :D


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron