Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
irotom
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2013 13:36

Wspolne wyjazdy z dziecmi w Kent, Londynie i East Sussex

Postautor: irotom » 02 lut 2014 22:57

Witam,
Mam na imie Irek. Mieszkam w Gravesend we wschodnim Londynie / polnocno-zachodnim Kent.

Mam 8-mio letniego, wesolego syna ktorego odbieram w co druga sobote (kolejny raz 15-tego lutego) od mamy i probujemy lokalnych atrakcji w Kent, Londynie i East Sussex, typu: Legoland, Chessington, Diggerland, AdventureKidz, Eagleheights, Dickens World, Silver Blades, Madplay, Groombridge, Natural History Museum, Camber Sands czy obecnym faworycie z tego weekendu - TinyTown.

Obecnie myslimy nad Fun Drum w Gillingham, Merry Go Round w Sittingbourne, Hop Farm Family Park w Paddock Wood, londynskim Science Museum i nasza lista jest otwarta.

Zapraszam rodzicow z dzieckiem/mi w podobnym wieku do dolaczenia do nas. Wiadomo - razem razniej, a umieszczam ten post bo jako non-resident father widujacy syna co drugi weekend i na czesc holidayow jest mi troche trudniej znalezc znajomych z dziecmi w podobnym wieku. Dobra opcja zwlaszcza dla rodzicow bez transportu bo moglbym podjechac po max. 3 osoby (plus nasza dwojka) z rejonow Dartford-Gravesend-Chatham-Maidstone, etc.

Jezeli jestes zainteresowana/y to prosze o informacje na priva i np. krotkie "JA :-)" w tym topicu (jakby nie doszlo na priva). Wtedy jak rodzic z rodzicem najpierw porozmawiamy przez telefon, poznamy sie przed jakimkolwiek wyjazdem i dopiero wtedy ewentualnie uzgodnimy co i jak i gdzie najlepiej sie wspolnie wybrac tak zeby kazdy byl zadowolony.

Pozdrawiam,
Irek

speediee
Gastarbeiter
Posty: 95
Rejestracja: 13 lis 2013 13:57

Postautor: speediee » 03 lut 2014 12:46

Legoland odradzam bo to syf - to tak na marginesie.

A poza tym to może jak już masz przy sobie syna to zajmij się nim a nie pogaduchami o Tusku czy o matce Madzi. Myślę, że syn też wolałby ten czas spędzić z ojcem a nie z innymi dziećmi (i to obcymi). Zainteresuj się nim panie kochany. Wykaż się wiedzą w muzeum, niech chłopak czuje że ma ojca a nie strażnika :)

A i jeszcze:
Diggerland - świetna zabawa la dużych i małych :)
Dickens World - to raczej dla starszych i wtajemniczonych w twórczość Dickensa.
Natural History Museum - super
Sience Museum przyklejone do Natural History Museum - też super
Poza tym młody powinien polubić RAF museum London.
Dzień wypasionej zabawy w Leeds Castle.
Jak masz samochód to wskakujesz na obwodnicę i w 1,5h jesteś w Coventry w muzeum motoryzacji (bajka).
Podobny czas masz do ZOO w Colchester (to w Londynie to kiszka).
Koło Diggerland'u masz Rochester z ciekawym zamkiem - można wpaść przy okazji.
Nie głupio jest na Old McDonald Farm.

irotom
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2013 13:36

Postautor: irotom » 03 lut 2014 16:12

Dzieki za sugestie (jakie by nie byly), jednak wolalbym zeby to ludzie zainteresowani tematem wyjazdow odpowiadali na post.
Na propozycje wyjazdow kiedys zalozylem oddzielny watek.

Co do pierwszej (wazniejszej) czesci Twojej odpowiedzi, moj syn nie potrzebuje edukatora lub straznika strzegacego go przed ludzmi tylko ojca ktory chce zeby chlopak potrafil spedzac czas z ludzmi dlatego zapraszam zainteresowanych rodzicow z dziecmi do dolaczenia do naszych wycieczek.

speediee
Gastarbeiter
Posty: 95
Rejestracja: 13 lis 2013 13:57

Postautor: speediee » 04 lut 2014 10:52

Ależ my akceptujemy Twoje zdanie w 100%.
Każdy ma prawo mieć swoje i każdy ma prawo wypowiedzieć się co myśli.
Tym bardziej jeżeli sprawa jest ważniejsza niż np. 'nowe silikony Dody'.

To czy nasze wybory przy wychowywaniu dzieci są słuszne czy nie pokaże czas.

ps. oooo... widzę, że ktoś tu 'posprzątał' tylko nie rozumiem dlaczego?

irotom
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 21 lip 2013 13:36

Postautor: irotom » 04 lut 2014 11:19

Tak jak wczesniej powiedzialem, mam inne zdanie na temat wychowania mojego syna niz ty i byloby milo gdybys potrafil to zaakceptowac.

Ten topik jest dla rodzicow z dziecmi zainteresowanych wspolnymi wycieczkami tak zeby nasze dzieci spedzaly czas i z rodzicem i z innymi rodzinami.

speediee
Gastarbeiter
Posty: 95
Rejestracja: 13 lis 2013 13:57

Postautor: speediee » 04 lut 2014 11:21

Przeczytaj piętro wyżej co napisałem.

Admin / Mod pozamiatał i wyszedł z tego teraz bajzel.


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość