Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
aaaaaaania
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 04 paź 2011 20:01

Poszukuje studio flat-ILFORD

Postautor: aaaaaaania » 29 lut 2012 10:27

CZesc.Razem z chlopakiem poszukujemy studio flat lub 1 debroom na Ilford.Maxymalnie 150£ na tydzien z rachunkami.Prosilibysmy o mozliwosc dogadania sie w sprawie depozytu.Zapomnialam o jeszcze jednym chcielibysmy aby mieszkanie mialo chociaz maly ogrodeky gdyz mamy kota.Z gory dziekuje za przeczytanie:)

ratt87
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2012 01:32

Postautor: ratt87 » 29 lut 2012 23:43

ta do tego klimatyzacje i katerenig w cenie 150 na tydzień maxymalnie
hehe
powodzenia

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Poszukuje studio flat-ILFORD

Postautor: Starababa » 01 mar 2012 00:45

aaaaaaania pisze:CZesc.Razem z chlopakiem poszukujemy studio flat lub 1 debroom na Ilford.Maxymalnie 150£ na tydzien z rachunkami.Prosilibysmy o mozliwosc dogadania sie w sprawie depozytu.Zapomnialam o jeszcze jednym chcielibysmy aby mieszkanie mialo chociaz maly ogrodeky gdyz mamy kota.Z gory dziekuje za przeczytanie:)



debroom.....

Obrazek

Kobieto, za 150 na tydzien to wlasnie szope na szczotki mozesz znalezc..... napewno nie samodzielne mieszkanie (studio czy nie) z wliczonymi rachunkami i napewno nie z ogrodkiem...

ratt87
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2012 01:32

Postautor: ratt87 » 01 mar 2012 11:23

szukam od 2 tygodni ciekawego twin room do w okolicach 160 za tydzień
a to wcale nie jest takie łatwe
fakt może gdybym szukał po 2 stronie londynu było by mi łatwiej
a naprawde jest bardzo ciężko znaleźć coś ciekawego
a powinno mi byc łatwiej bo nie zależy mi na polakach w mieszkaniu wręcz przeciwnie wiec poszukuje po wielu portalach nie tylko londynku

a tak naprawdę to za 150 funtów znajdzpiez spokojnie ładny 2 osobowy pokój ale na stratford jak dla mnie ta lokalizacja odpada bo wszytkie prace mam po 2 stronie


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron