Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
goska297
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 21 cze 2010 14:46

Sprawa z burdelem CD...

Postautor: goska297 » 08 kwie 2011 10:20

Czesc. to znowu ja goska. Nawiazujac do poprzedniego watku * burdel obok mojego domu ..* chcialam zapytac o nastepujaca sprawe.
Otoz po wizycie w Council kobieta nam polecila , abysmy dla wlasnego spokoju i bezpieczenstwa szukali nowego mieszkania. Tak samo powiedzieli nam na policjii wiec postanowilam sie do tego dostosowac.
Od pierwszej wizyty w agencji mieszkaniowe ( styczen 2011) przez 3 miesiace agencja nic nie zrobila w naszej sprawie- a wrecz przeciwanie- nie powiadomili mojego landlorda o tym co sie dzieje tylko zaczeli na nas skladac jakies zazalenia i zaczalismy dostawac od landlorda glupie email.
Pozatym mielismy bardzo nieciekawe sytuacje ( porysowany samochod, polamane kwiaty w donicach, smieci przed dzwiami a najlepsze bylo to, ze przez okres ok 2 miesiecy nie otrzymalismy polowy korespondencjii ktora dziwnym trafem trafila do naszego mieszkania w poprzednia niedziele ( jak przyszli nowi ludzie do mieszkania xx )-listy sprzed 2 miesiecy !!
Ponad 3 tygodnie temu wyslalam do agencjii list z wypowiedzeniem umowy najmu. Po tygodniu ciszy wyslalam kolejny.
Z racjii tego, ze nie dostalam zadnej odpowiedzi 2 dni temu zadzwonilam do agenci z pytaniem czy dostali moje wypowiedzenie a oni mi wypalili * dlaczego sie chce wyprowadzac, skoro moj uciazliwy sasiad sie juz wyprowadzil * Ja im na to, ze przez prawie 4 miesiace nie zrobili nic w tej sprawie, ja nie czuje sie bezpiecznie w tym mieszkaniu i mowie co sie w miedzy czasie wydarzylo.
Na pytanie co z moim wypowiedzeniem umowy uslyszalam, ze oni nie wzieli tego na powaznie bo mysleli, ze ja skladam sobie zazalenia na cala ta sytuacje i powiedzieli,zebym wyslala jeszcze raz ( czyli bedzie to juz 3 wypowiedzenie !!!)
Napisalam tez email do landlorda o calej sytuacjii, ze skladam wypowiedzenie a on mi odpisuje, ze to ja zlamalam warunki umowy ( ze ktos ze mna mieszka , ze to ja prowadze biznes u siebie w mieszaniu , ale nic nie pisze o sytuacji z burdelem- agencja po prostu o tym go nie poinformowala ) i napisal, ze on w najblizszym czasie odpisze mi na email zwiazanego z wypowiedzeniem i jak to okreslil- zastanawia sie, dlaczego wzielismy mieszkanie na ktore nas nie stac- co tu ma piernik do wiatraka ????



TERAZ PYTANIE: co ja mam zrobic??? agencja ma nas w du... , nie odpowiadaja na nasze emai. listy, landlord to juz w ogole jest jakis zakrecony , ja nie mam zamiaru zostac w tym mieszkaniu (wzgledy bezpieczenstwa ), moj chlop zalamuje rece nad tym wszystkim ( dla swietego spokoju chce zostac do wygasniecia umowy ), poniewaz on sam nie wie, jakie mamy prawa w zwiazku z cala ta sytuacja...

POMOCY !!!!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Sprawa z burdelem CD...

Postautor: Starababa » 08 kwie 2011 10:28

goska297 pisze:TERAZ PYTANIE: co ja mam zrobic??? .....moj chlop zalamuje rece nad tym wszystkim ....


zmien chlopa na takiego z jajami :lol:

goska297
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 21 cze 2010 14:46

Postautor: goska297 » 08 kwie 2011 19:42

this fixed term agreement may be brought to an end by either party by providing a minimum of two months written notice to the other ( such notice not expire any earlier than expiry date of this fixed term agreement). at the end of such notice the tenancy shall end and all obligations and responsibilities shall cease -subject nevertheless to any claim by either party against the other in respect of any breach of any of the terms and conditions of the agreement.


Moj maz dzwonil dzis do agencjii i zapytal czy dostanie jakas decyzje w sprawie wypowiedzenia.
Uslyszal , ze agencja xx przeprasza za zaistniala sytuacje i rozumie nasza decyzje.
Dostalam krotkiego email , ze agencja xx otrzymala nasze wypowiedzenie i to wszystko.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron