Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
andpat3
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2011 18:35

mieszkanie z rachunkami a hb

Postautor: andpat3 » 13 sty 2011 19:32

witam serdecznie mam pytanie odnośnie housing benefit czy jeśli wynajmniemy mieszkanko z wliczonymi rachunkami za kwote 1000f to dostaniemy dofinansowanie??? słyszalam ze rachunki nie moga byc wliczone w cene czynszy jeśli chcemy sie starac o hb??? i czy jesli ucze sie dojazdowo z polsce to jako uczennica jestem zwolniona z caunsil taxu? bo studenci chyba sa tak??? z gory dziękuje za odpowiedz

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: mieszkanie z rachunkami a hb

Postautor: Starababa » 16 sty 2011 02:34

andpat3 pisze:witam serdecznie mam pytanie odnośnie housing benefit czy jeśli wynajmniemy mieszkanko z wliczonymi rachunkami za kwote 1000f to dostaniemy dofinansowanie??? słyszalam ze rachunki nie moga byc wliczone w cene czynszy jeśli chcemy sie starac o hb??? i czy jesli ucze sie dojazdowo z polsce to jako uczennica jestem zwolniona z caunsil taxu? bo studenci chyba sa tak??? z gory dziękuje za odpowiedz


1) Na jakiej podstawie myslisz ze mozecie (piszesz w liczbie mnogiej) dofinansowanie dostac?

2) Jaki jest was immigration status tutaj? Czy kkwalifikuje was na jakiekolwiek benefits?

3) Jakie macie laczne zarobki ze uwazasz ze powinniscie wynajac samodzielne mieszkanie za £1000?

4) Umowa wynajmu bedzie potrzebna do aplikacji - w umowie bedzie napisane ze rachunki sa wliczone do czynszu, za rachunki nikt nikomu nie placi.


5) Jezeli w mieszkaniu sa tylko 2 osoby dorosle z ktorych jedna jest full time student (tutaj w UK) to dostaja znizke (25%) na Council Tax
Reszta - wyzej... Blondynek juz wyjasnila.. moje tylko dodatki...

andpat3
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2011 18:35

Postautor: andpat3 » 17 sty 2011 19:13

jestesmy malęństwem maz tylko pracuje mamy dwie córeczki w wieku 4 lat i 2 ksiegowa twierdzi z powinniśmy dostac 40% dofinansowania

andpat3
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2011 18:35

Postautor: andpat3 » 17 sty 2011 19:13

jesteśmy małżeństwem mąż tylko pracuje mamy dwie córeczki w wieku 4 lat i 2 księgowa twierdzi z powinniśmy dostać 40% dofinansowania


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 15 gości

cron