Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 lis 2010 09:23

blondynek kielbasa ci sie juz z mozgu zrobila :?

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 26 lis 2010 09:56

blondynek pisze:ahahahahahahahahaha

dobre
i marek ptzrebuje - o ile dobrze widzialam - wspolmieszkancow do domu wynajmowanego z bracmi?

czy juz mi sie myli? lolllllllllllllll

niewazne czys orzelek czy marekleyton - masz nizej niz 25 lat? jak emigrantka pisala - NIC sie nie nalezy

...................
zaloze sie ze plugow w PL brakuje








blondynek coby było jasne :

1. nigdy nie wyciągałem reki po jakikolwiek zasiłek lub też inną jałmużnę...
to że chcę podnając jeden pokój w domu który razem z bratem wynajmujemy to nie akt desperacji , a oszczędność .
i czy tu , czy w pl uwazam ze sieganie po pieniądze innych i kombinowanie to zwykłe złodziejstwo.

2. zanim w jakikolwiek sposób wyrazisz opnie o kimkolwiek, sprawdź...bo potem twoje wypowiedzi rzeczywiście wskazują ze mózg to ty może masz pojemny...tylko czego go ze sobą nie nosisz...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 lis 2010 11:19

marekleyton pisze:
blondynek pisze:ahahahahahahahahaha

dobre
i marek ptzrebuje - o ile dobrze widzialam - wspolmieszkancow do domu wynajmowanego z bracmi?

czy juz mi sie myli? lolllllllllllllll

niewazne czys orzelek czy marekleyton - masz nizej niz 25 lat? jak emigrantka pisala - NIC sie nie nalezy

...................
zaloze sie ze plugow w PL brakuje








blondynek coby było jasne :

1. nigdy nie wyciągałem reki po jakikolwiek zasiłek lub też inną jałmużnę...
to że chcę podnając jeden pokój w domu który razem z bratem wynajmujemy to nie akt desperacji , a oszczędność .
i czy tu , czy w pl uwazam ze sieganie po pieniądze innych i kombinowanie to zwykłe złodziejstwo.

2. zanim w jakikolwiek sposób wyrazisz opnie o kimkolwiek, sprawdź...bo potem twoje wypowiedzi rzeczywiście wskazują ze mózg to ty może masz pojemny...tylko czego go ze sobą nie nosisz...



mowiac w skrocie...

KIELBASA.. sie robi 8)


:lol:


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości

cron