Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
pytonik
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 09 kwie 2008 22:56

KUPNO\MIESZKANIA Z PRZYJACIOLMI.

Postautor: pytonik » 30 sie 2010 22:15

WITAM

DRODZY FORUMOWICZE MAM DO WAS BARDZO WAZNE PYTANKO. CZY JEST MOZLIWE UBIEGANIE SIE O MORTGAGE WSPOLNIE Z PRZYJACIOLMI. KONKRETNIE CHODZI MI O DWIE RODZINY. OD JAKIEGS CZASU WRAZ Z ZONA MIESZKAMY WSPOLNIE Z DRUGA PARA. WPADLISMY NA POMYSL ZEBY KUPIC TO MIESZKANIE I LOKOWAC SWOJ KAPITAL W DOM A NIE W KIESZEN LANDLORDA. PROBLEM TYLKO CZY JEST TO MOZLIWE???? PROSZE O ODPOWIEDZI I WSKAZOWKI.

Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM.

skyhigh2440
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 12 paź 2010 21:34

Postautor: skyhigh2440 » 12 paź 2010 22:19

mozliwe. bedziecie poprostu business partners.
ale o szczegoly musicie pytac w banku.

deniro
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 17 paź 2010 02:32

Re: KUPNO\MIESZKANIA Z PRZYJACIOLMI.

Postautor: deniro » 17 paź 2010 23:26

pytonik pisze:WITAM

DRODZY FORUMOWICZE MAM DO WAS BARDZO WAZNE PYTANKO. CZY JEST MOZLIWE UBIEGANIE SIE O MORTGAGE WSPOLNIE Z PRZYJACIOLMI. KONKRETNIE CHODZI MI O DWIE RODZINY. OD JAKIEGS CZASU WRAZ Z ZONA MIESZKAMY WSPOLNIE Z DRUGA PARA. WPADLISMY NA POMYSL ZEBY KUPIC TO MIESZKANIE I LOKOWAC SWOJ KAPITAL W DOM A NIE W KIESZEN LANDLORDA. PROBLEM TYLKO CZY JEST TO MOZLIWE???? PROSZE O ODPOWIEDZI I WSKAZOWKI.

Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM.
Mowily jaskolki ze niedobre sa spolki 8)

Hubabuba
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2010 12:56

Postautor: Hubabuba » 20 paź 2010 18:56

Musisz pierw rozważyć wszystkie za i przeciw następnie przystąp do oceny wszystkich kosztów i pozytywów. i pamiętaj jedno lokowanie kapitału w mieszkanie może okazać się chybionym pomysłem, historia już to pokazała.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 21 paź 2010 14:50

hubabuba pisze:lokowanie kapitału w mieszkanie może okazać się chybionym pomysłem, historia już to pokazała.


myslisz ze ceny jeszcze bardziej spadna?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 paź 2010 15:06

banita pisze:myslisz ze ceny jeszcze bardziej spadna?


Mysle ze on spamuje gdzie popadnie :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: KUPNO\MIESZKANIA Z PRZYJACIOLMI.

Postautor: aina24 » 16 gru 2010 09:04

pytonik pisze:WITAM

DRODZY FORUMOWICZE MAM DO WAS BARDZO WAZNE PYTANKO. CZY JEST MOZLIWE UBIEGANIE SIE O MORTGAGE WSPOLNIE Z PRZYJACIOLMI. KONKRETNIE CHODZI MI O DWIE RODZINY. OD JAKIEGS CZASU WRAZ Z ZONA MIESZKAMY WSPOLNIE Z DRUGA PARA. WPADLISMY NA POMYSL ZEBY KUPIC TO MIESZKANIE I LOKOWAC SWOJ KAPITAL W DOM A NIE W KIESZEN LANDLORDA. PROBLEM TYLKO CZY JEST TO MOZLIWE???? PROSZE O ODPOWIEDZI I WSKAZOWKI.

Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM.




mozliwe

ale to musza byc dobrzy przyjaciele, by tak zaufac, by placili na czas, bo jak straca prace czy cos wszystko na was spadnie zn oplaty, a pewnie dluuugie lata bedziecie splacac. Nie to, ze mysle pesymistycznie ale pelno w sadzie takich przypadkow :roll:


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości