Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
rysio024
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 06 lip 2008 13:17

Zaliczka na mieszkanie, mieszkania nie ma ...

Postautor: rysio024 » 17 lut 2010 20:00

Na poczatku marca konczy mi sie umowa na mieszkanie . przez ostatni miesiac szukalem 2 bedroom dla mnie i 2 synow. Znalazlem agencje i mieszkanie na hendonie . bardzo mi sie spodoballo bo bylo swiezo po remoncie i cena tez byla atrakcyjna. dlatego nastepnego dnia odrazu wplacilem 200 zaliczki .

dzis rano mialem zaniesc wszystkie dokumenty do agencji . zajelo mi to ponad tydzien bo dlugo czekalem na referencje z pracy. niestety dzis rano dostalem telefon od agencji(zreszta polki tam pracujacej) ze mieszkanie przepadlo . okazalo sie ze mieszkajacy tam polacy mieli sie wyprowadzic bo szukali tanszego mieszkania . niestety rzeczywistosc ich oclila i okazalo sie ze nic na markecie nie ma nic transzego. landlord przedluzul im umowe chociaz agncja podobno probowala interweniowac ze juz ktos sie zainteresowal mieszdkaniem. dzis obejrzalem 2 inne mieszkania z tej agencji ale byly tragiczne .

zostalo nam 2 tyg do konca umowy a przez agencje nie mam sie gdzie przeprowadzic . nie wiem co teraz robic . zadac od agencji zeby jednak zalatwila te mieszkanie ?
prosze o rade

Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości