Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 lis 2009 14:30

Nie boisz sie ze twoja wykorzysta cie tylko do tego zebys jej zasponsorowal przyjazd do londynu? Potem ucieknie z jakims Yusouffem i beda sie z Ciebie smiac, przerabiajac kolejne strony kamasutry.

skiper1984
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 04 lis 2009 13:20

Postautor: skiper1984 » 15 lis 2009 06:49

Nie no ja sie nie boje ale chyba ktos ma przykre doświadczenia z tym zwiazane :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 lis 2009 16:03

Wielu Polakow ma takie doswiadczenia, ale sie wstydzi o tym mowic. Przy drugiej flaszce jednak niektorzy sa bardziej wylewni, stad wiem o takich scenariuszach ;) mnie na szczescie to ominelo

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 15 lis 2009 16:39

skiper1984 pisze:
babcia jadzia pisze:Niezla podroz poslubna.


Czytanie ze zrozumieniem sie kłania :)


Uhum.....

A swistak siedzi i zawija....

skiper1984
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 04 lis 2009 13:20

Postautor: skiper1984 » 15 lis 2009 16:57

He he żal.....

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 16 lis 2009 02:08

Do Skiper1984:

Poczytaj poniższy tekst Skiper. Wprawdzie ja już zostałem wg opinii tutejszych forumowiczów zgnojony ale - niestety - celu nie osiągneli a ja dalej się świetnie bawię. Na innych forach też jakoś żyję. Właściwie to nie wiem, po co oni się odzywają na public. Wszak mają kanały prywatne i czaty. Dla Twojej wiadomości: własnie stałeś się taką kością rzuconą leniwym psom, żeby nakłonic je do ruchu. Trzeba o tą kość powalczyć a przy okazji kogoś zagryźć. Uważaj na Blondynka. Ona naprawdę myśli, że jest dobra i pomocna. Paru innym wydaje się, że coś wiedzą ale to tak nie za bardzo. Zwróć uwagę na daty postów i ich częstotliwość. Rzadko coś nowego... Raczej wzajemne napędzanie. A teraz poczytaj sobie mój post z kiedyśtam, z innego nicka. Podobno - wg Blondynka - nie było dotąd bardziej idiotycznego postu (w poniższym tekście cytuję siebie samego bo nie chce mi się plodzić czegoś, co jest dalej żywe i aktualne):

Do adresirki.

powinieneś wbić sobie do głowy jedną fundamentalną zasadę. Jeżeli szukasz jakiejkolwiek porady dotyczącej pobytu w Uk to forum Londynka jest ostatnim miejscem, gdzie możesz ją uzyskać. Powinieneś przez dłuższy czas śledzić to forum. Wtedy zauważysz pewne zasady nim rządzące:
1. We wszystkich tematach brylują "specjaliści". W Londynku można zostać specjalistą w bardzo prosty sposób. Wystarczy wypowiadać się na wszystkie możliwe tematy - niezależnie od posiadanej wiedzy. Czyli - mówiąc po knajacku - p... głupoty.
2. Zwróć uwagę na stosunek ilości nowych forumowiczów do starych "wyjadaczy". Bardzo rzadko pojawia się pytanie nowicjusza. Przez "specjalistów" pytanie zostaje ocenione jako głupie, naiwne i pozbawione sensu. A nowicjusz jest oceniany jako idiota lub potencjalny przestępca. To wtedy, kiedy zada pytanie dot. problemów z pogranicza prawa.
3. Nawet jesli ktoś zada w miare sensowne pytanie to i tak nie może liczyć na kompetentną odpowiedź. Dlaczego? Ponieważ "specjaliści" zaczynają rozmawiać między sobą i zaczynają się wzajemnie "nakręcać". W efekcie wszyscy zapominają o Twoim problemie i post kończy się wzjemnym lizaniem fiuta.
4. Popatrz na nicki. To są te same osoby od lat nakręcające się wzajemnie i żyjące w świecie swojego forum.
5. Zwróć uwagę na wartość merytoryczną ich odpowiedzi. Wiedzą tylko to, co można szybko wyszukać w Interniecie na ogólnie dostępnych stronach.
6. Ci ludzie przesiąknięci są polskim sposobem myślenia chociaż każdy z nich uważa się za Anglika. Dlatego traktują wszystkich nowych forumowiczów jak idiotów i jeden przez drugiego starają się wykazać swoją "wiedzą" i "doświadczeniem" na brytyjskiej ziemi. Każdy "specjalista" stara się przeszczekać innego "specjalistę" swoją kompetencją.
7. Stworzyli to forum po to, żeby mieć odskocznię od rzeczywistości. Dla nich jest cool pokadzić sobie wzajemnie a przy okazji wyśmiać jakiegoś frajera, który odważyl się zadać proste pytanie.
8. Musisz spełnić kilka warunków, żeby poczuć się równym ich elokwencji i erudycji. Przede wszystkim musisz spędzać wiele godzin w Internecie. Wtedy będziesz mógł sypać linkami jak z rękawa. I w końcu znajdziesz tu przyjaciół.
9. Popatrz na wiadomości zamieszcone na Londynku. Niesprawdzone. Powielone z innych portali. Brak odwołania do tekstów źródłowych. Taki Londynek i takie jego forum.
10. Nie trać czasu na rejestrację. Ja używam już chyba 5-tego konta. Po prostu Londynek jest takim kiczem, że nie warto pamiętać swoich nicków, haseł i loginów. Tylko czasami - jak mam czas i ochotę coś napisać - tworze nowe konto nie zawracjąc sobie d... poprzednimi.
11. Żeby stać się członkiem towarzystwa wzajemnej adoracji trzeba to towarzystwo adorować. I pisać, pisać, pisać. Nieważna jest jakość wypowiedzi. Liczy się ilość.

Jeżeli chcesz informacji dot. UK i nie jesteś przestępcą to po prostu skontaktuj się ze mną przez email: xjawor@yahoo.co.uk. To taki adres do publicznej wiadomości.

PS dla forumowiczów Londynka: niedługo zacznę zamieszczać wiadomości wraz z ich tekstami źródłowymi - przetłumaczonymi z innych portali (pol i ang). Latwa jest praca "dziennikarza"...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 16 lis 2009 10:23

to juz bylo

agniecha246
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2009 14:27

Postautor: agniecha246 » 22 lis 2009 15:38

wpisz w google 'hostels london' i znajdziesz lozko od pieciu funtow za dobe


####################################################

skiper1984 pisze:K... czy faktycznie same debile tam pojechaly? Czy ludzie nie rozumieja ze ja chce tylko zasiegnac opini i informacji gdzie jest jakis fajny tani hotelik albo inne polecone i sprawdzone przez kogos miejsce do nocowania.
Jednak to chyba prawda o tych emigrantach co pisza i mowia (aczkolwiek dalej uwazam ze to tylko wyjatki takie sa) Pozdrawiam wszystkich rodakow o standardowym ilorazie inteligencji.

PS. A tak na marginesie to tak moja kobieta jest ze mnie dumna :)

4rtur
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 28 sie 2007 10:27

Postautor: 4rtur » 23 lis 2009 16:55

Tutaj masz najwieksza liste Hosteli w londynie: http://tinyurl.com/c8pl62

skiper1984
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 04 lis 2009 13:20

Postautor: skiper1984 » 25 lis 2009 14:35

No i ja juz po wycieczce jestem. Bylo super. Jednak sa normalni ludzie (polacy) w Londynie. Mieszkalismy u zaje..... dziewczyn. Nie trzeba szukac i pchac sie odrazu w hotele wystarczy użyć troche mózgownicy mieć troszke cierpliwości i z 300 Funtow za lipny hotel robi sie 100 funtow za (praktycznie) mieszkanie na wylonczność bo dziewczyny wychodzily jak my jeszcze spalismy i wracaly pozno w nocy. Pozrawiam i polecam taka forme znajdowania noclegu.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron