Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
civic2
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2009 08:48

Problem z Npower - doradźcie

Postautor: civic2 » 16 maja 2009 08:48

31 marca wyprowadzaliśmy się z pewnego mieszkania, bo chcieliśmy wrócić do Polski na stałe. Npower powiadomiliśmy o tym tak jak było napisane w warunkach umowy, na 2 dni robocze przed wyprowadzeniem i w ostatni dzień, żeby podać stan liczników. Ostateczny rachunek opłaciłem, żeby nie mieć kłopotów. Ale okazuje się, że na ten adres przyszedł rachunek na moje nazwisko z kwotą do zapłaty jak za kolejne 1,5 miesiąca.
Kontaktowałem się z customer service, ale oni powiedzieli ze mimo że zapłaciłem ostatni rachunek, to muszę opłacić i ten.
Zaraz po nas wprowadzili się na to mieszkanie nowi ludzie, więc to oni powinni za to płacić.
Poradźcie mi, co mam teraz zrobić. Gdzie szukać pomocy, by nie być oszukanym. Żeby po 3 latach nie okazało się że komornik zapuka do drzwi i nie zarząda kwoty 10 razy większej niż ten "nie mój" rachunek. :?

user2102841
Gastarbeiter
Posty: 49
Rejestracja: 12 sty 2008 20:57

Postautor: user2102841 » 18 maja 2009 21:52

Czy dobrze zrozumiałam? - Płacicie za prąd z góry? npower wysłał ci rachunek za półtora miesiąca? Ja przed wyprowadzką powiadomiłam water thames , ze sie wyprowadzam i podałam nowy adres zeby ten ostatni rachunek mógł do mnie dotrzeć. Potem go uregulowałam i wszystko było w porządku. Tak samo zrobiłam z gazem i prądem.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości