Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
mondotek92
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2008 17:34

Czy niepełnoletni może wynająć mieszkanie?

Postautor: mondotek92 » 12 gru 2008 17:53

witam . mam skonczone 16 lat . chciałbym sie usamodzielnic i wyprowadzic od rodzicow . chciałbym sie dowiedziec czy jako osoba niepełnoletnia moge wynajac mieszkanie w GB ? z gory bardzo dziekuje . ;)

JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

Postautor: JORDIN17 » 12 gru 2008 19:14

Prawde mowiac nie jestem pewna czy osoba w twoim wieku jest w stanie wynajac sam mieszkanie i czy wogole landlordzi sa chetni do tego,ale z pewnoscia jezeli pojdziesz do councilu moglbys dostac mieszkanie od nich.Musisz po prostu powiedziec ze juz nie mozesz mieszkac w domu z takich i takich powodow ,lub nawet ze rodzice cie wyrzucili i z tego powodu ze jestes niepelnoletni masz pierwszenstwo do otrzymanaia mieszkania od councilu.Co do pracy,mozesz podjac prace,najlepiej idz np do pracy w supermarkecie,tylko ze musisz wiedziec o tym ze dla osob niepelnoletnich stawka na godzine jest znacznie nizsza niz dla doroslych.Powodzenia.

alan/leyton
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2008 01:21

Postautor: alan/leyton » 13 gru 2008 01:30

niewiem jak jest z wynajmem mieszkania, ale z pokojem niema problemu, mało kto pyta o dokumenty, ale jezeli podejmiesz nauke potem zglosisz sie do councilu, powiesz ze jestes uczniem,niemasz gdzie mieszkac, dadzą ci skierowanie do hostelu, tam posiedzisz niedługo a dadzą ci mieszkanie, pewnie bedzie do remontu, wiec zastanow sie czy w wieku 16lat chcesz sie w takie cos pchac..pozdro

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 08 sty 2009 19:10

z pewnoscia jezeli pojdziesz do councilu moglbys dostac mieszkanie od nich.


Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

Sluchaj Jordin a wyladujesz - w council tylko czekaja na ciebie z mieszkaniem heheheh

Masz 16 lat i czujesz sie na tyle dorosly/dorosla zeby sie wyprowadzic od rodzicow?

Masz prace? Wynajmnij pokoj i pracuj na siebie.

Jakby mi moje dziecko w tym wieku chcialo przerwac szkole i sie z domu wyprowadzic to bym sama spakowala manatki i kopa w duuuuuuuuuuuuuuupe dala na droge.

Zycze udanej kariery w tesco na nocnej zmianie.

Poprzewracalo sie smarkaczom w glowie zupelnie.

Tak przy okazji - kto Ci kupil komputer i kto placi za net zebys Ty mogl/mogla takie glupoty wypisywac?

:twisted:


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron