Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
rziobron
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020 13:18

Pomoc w sprzedaży i wynajmie mieszkań - Kraków

Postautor: rziobron » 10 wrz 2020 13:33

Dzień dobry,

pracując na co dzień w Krakowie bardzo często rozmawiam z klientami, którzy są za granicą i zainwestowali w mieszkania i ogólnie nieruchomości w Krakowie pod wynajem, lub podjęli decyzję, że zostają za granicą i chcą sprzedać swoje mieszkania. Ja sam byłem 5 lat w UK m.in. mieszkałem w Londynie oraz Luton i też spotykałem rodaków, którzy szukali kogoś kto wynajmie, sprzeda lub będzie zarządzał ich mieszkaniami w Polsce.

Tak się składa, że pracuję teraz w Nowodworski Estates i chętnie mogę pomóc w sprzedaży/wynajmie/zarządzaniu nieruchomościami. Kompleksowo zajmuję się tym od A do Z. Możemy załatwiać zdecydowaną większość rzeczy i dokumentów zdalnie oraz jesteśmy najlepszym biurem nieruchomości w Polsce wg otodom.pl :)

Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie i pomocy w sprzedaży/wynajmie/zarządzaniu to serdecznie zapraszam do kontaktu przez stronę www lub email, do poczytania opinii i zadawania pytań.

https://www.nowodworskiestates.pl/agent/46937/rafal-ziobron/

Pozdrawiam serdecznie!

Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości