Strona 1 z 1

Wszystko do ogrodu

: 14 mar 2017 19:31
autor: marrek44ds
Szukacie dobrych rzeczy do swojego ogrodu ? Wiosna pomału się zbliża i odpowiednie nawodnienie ogrodu to podstawa w dzisiejszych czasach, linia kroplująca to super opcja dla każdego kto szuka dobrej oferty sklepu internetowego a do takich należy Zielonaaleja !

Re: Wszystko do ogrodu

: 16 mar 2017 16:13
autor: wesmar00
Ja niedługo wznawiam prace w ogrodzie więc musze sprawdzić co ciekawego w tym sklepie mają

Re: Wszystko do ogrodu

: 29 maja 2017 12:42
autor: jjusti18
Dzięki później zapoznam się z ofertą, chociaż ogólnie rzecz biorąc wydaje mi się, że już wszystko mam. Mimo wszystko małe zmiany nie są złe-tym bardziej, że będę odświeżać teraz płot i bramę. Nie planowałam tego, ale znalazłam świetną ofertę dotyczącą beckers light grey https://www.castorama.pl/produkty/wykon ... 0-5-l.html i zamierza z niej skorzystać, ponieważ jest to świetny produkt. Idealnie nadaje się na rożnego rodzaju warunki atmosferyczne i jest naprawdę trwała.

Re: Wszystko do ogrodu

: 12 lip 2017 07:20
autor: Wiki93
Mój ogród jest moim skarbem. Każdy go chwali. Jest wypełniony kwiatami. Mam w nim zbudowany niewielki skalniak a na samym środku mieści się klomb. W najbardziej ukrytej części ogródka znajduje się cześć wypoczynkowa. Gdzie jest huśtawka i hamak, a obok nich stół drewniany z 6 krzesłami. Zostało mi tylko uszycie poduszek na te krzesła. Kupiłam już specjalną watę i z http://tkaniny-milinkiewicz.pl/1025-tkaniny-dekoracyjne zamówiłam materiały. Ma być nie tylko stylowo, ale i wygodnie.

Re: Wszystko do ogrodu

: 12 lip 2017 08:47
autor: Piottr89
Zgdzam się z toba z ogród jest skrabem, o którego należy dbac, bo wtedy dobrze sie tobie odwdzieczy

Re: Wszystko do ogrodu

: 06 mar 2019 08:46
autor: Romeq77
Nie ma co się dziwić. W końcu dzisiaj można bardzo wiele kwestii rozegrać w sposób znacznie prostszy. Wystarczy wspomnieć chociażby o takich rozwiązaniach jak kosiarki spalinowe z https://trawnikmarzen.pl/kosiarka-spalinowa-nac-produkt-przystepnej-cenie/ dzięki którym będziecie w stanie utrzymać odpowiedni poziom trawy. Warto przemyśleć to już na etapie planowania całego ogrodu.