Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation

Z jakimi ludzmi mieszkasz??

Czas głosowania minął 01 lip 2008 18:01

-czarni (afryka)
1
10%
-czarni (karaiby, ameryka pol i pol, inni)
0
Brak głosów
-europejczycy
7
70%
-azjaci (skosnoocy-chiny,korea,mongolia,japonia,malezja)
0
Brak głosów
-azjaci (ciemnoskorzy-indie,pakistan,bangldesz itd)
1
10%
-inni biali
1
10%
-inni kolorowi
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

abak1979
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022 15:47

Re: Mieszkać z Rumunami!

Postautor: abak1979 » 12 lut 2022 15:48

paulinamm pisze:Nigdy przenigdy nie mieszkajcie z ludzmi z Rumunii mowcie co chcecie nie jestem rasistka moj chlopak jest z Nigerii i wierzcie mi nie mieszkam z ani jenym Polakiem w pokoju na przeciwko meiszka chłopak z Pakistanu ze swoją dziewczyna z Walii a w 3 pokoju mieszkają Włoszka, Hiszpanka i 2 Słowaczki a w 4 oczywiście rodzina z Rumunii wierzcie mi są okropni wszystkich wnerwiają nie sprzątają to już 2 raz keidy meiszkam na chacie z Rumunami za pierwszym razem mój chlopak został przez jednych okradziony po czym wyprowadzili się w srodku nocy ci natomiast maja jakas manie wlanczania ogrzewania na maxx jak na dworze jest 15 stopni i generalnie nei ejst zimno!!!!Ludzie strzerzcie sie to jakis dziwny narod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lithegame
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2022 04:41
Kontaktowanie:

Re: Mieszkać z Rumunami!

Postautor: lithegame » 15 paź 2022 04:43

I'M UNDERSTAND


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości