Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Kamerka zewnętrzna na ogród

Postautor: marcinek33 » 28 lut 2016 09:04

Potrzebuję zakupić kamerkę zewnętrzną skierowaną na ogród. Ogród położony jest przy trasie, generalnie jest dobrze ogrodzony, ale mamy tam sporo wartościowych rzeczy. Odległość budynku do ogrodzenia, to około 18 metrów. Jaką kamerkę wybrać aby monitorowała to co się dzieje 24h?

irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Re: Kamerka zewnętrzna na ogród

Postautor: irekss » 29 lut 2016 11:43

Jeżeli ma to być tylko jedna kamera, to polecam wybrać jakąś szerokokątną, aby można było obserwować to co się dzieje przed domem przy jak największym koncie.
Pod względem parametrów kamerka LC-7301 PREMIUM prezentuje się bardzo korzystnie.
Nagrywa obraz w rozdzielczości 1280 x 960 z prędkością 30 klatek na sekundę, czyli nawet trochę szybciej niż ludzkie oko.
Poza tym posiada doświetlenie na odległość 30 metrów.
Tutaj masz jej pełną specyfikację: http://www.kamery.pl/produkty/kamery-zi ... remium.htm

merll
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2016 21:31
Kontaktowanie:

Re: Kamerka zewnętrzna na ogród

Postautor: merll » 29 lut 2016 21:33

Ja się nad tym zastanawiam :)

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Re: Kamerka zewnętrzna na ogród

Postautor: maya » 01 mar 2016 19:23

Będziesz mógł później wrzucić film na liveleak 'tak mnie okradli'.
Sama kamera nie jest zabezpieczeniem bo tylko idiota-złodziej nie zakrywa twarzy przy kradzieży.
No a nawet mając twarz to zanim zostanie znaleziony to fanty dawno będą 'przelane'.

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Kamerka zewnętrzna na ogród

Postautor: Wiki93 » 10 sie 2017 11:24

Ja też się zastanawiam aby jakoś nie zabezpieczyć mojego ogródka. Ostatnio sąsiedzi się skarżą, że znajdują ślady jakby ktoś chodził po ogrodzie. Mojej sąsiadce wykopali kwiaty z ogrodu. A na szczęście ukradli tylko jednego niewielkiego kwiatka. Chyba pies ich w dobrym momencie wystraszył. Teraz z herkam kupiłam kruszywo ozdobne i je trochę łatwiej skraść. Może nie są to jakieś wielkie pieniądze ale w całym sezonie raz z kwiatami na ogród wydałam parę tysięcy i wolałabym aby pozostał taki jaki jest teraz. Jak można powstrzymać takich włamywaczy.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości