Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
SzaryWilk90
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2015 15:08

Wynajem Pokoju z Polakami

Postautor: SzaryWilk90 » 01 cze 2015 10:24

Witam, wraz z 2 braćmi szukam pokoju w Londynie - najlepiej Zachodni, wszyscy zamierzamy iść tam do pracy więc pokój jest nam potrzebny na jakieś 2/3 miesiące póki sobie sami mieszkania nie znajdziemy. A zdecydowanie wolę dzielić mieszkanie z rodakami.
jeżeli znacie kogoś kto szuka albo możecie jakoś pomóc proszę pisać, piaseckiarturdaniel@gmail.com
Pozdrawiam

ankabiz
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2015 09:52

Re: Wynajem Pokoju z Polakami

Postautor: ankabiz » 17 sie 2015 12:28

Ja z doświadczenie wiem, że lepiej jest mieszkać z obcokrajowcami, a nie z Polakami. Ja teraz mieszkam w Węgrem , Peruwiańczykiem, Polką, Portugalką i Hispzanem. Jest bardzo fajnie i musisz używać angielskiego ... zwłaszcza, jak nie chcesz spędzić pół życia na zmywaku.

JanJanuszJa
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2015 11:57

Re: Wynajem Pokoju z Polakami

Postautor: JanJanuszJa » 19 sie 2015 12:01

O tak. Zdecydowanie wolę mieszkać z obcokrajowcami, niż Polakami. I polecam tę opcję - można wypłynąć na szerokie wody. Zwłaszcza językowe.

Gostek
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2015 19:52

Re: Wynajem Pokoju z Polakami

Postautor: Gostek » 23 sie 2015 20:10

Również popieram. Moje pierwsze wynajmowane mieszkanie dzieliłem z rodakami - przygody takie, że książkę można pisać, niekoniecznie w pozytywnym tonie.
Następnie mieszkałem z różnymi nacjami i najlepiej wspominam Węgrów i Czechów, najgorzej jednak ruskich i greków. Węgrzy zawsze są pomocni dla polaków i warto się im też odwdzięczać.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości