Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
Dema
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 16 sty 2015 13:11

Zakup mieszkania w Polsce w Szczecinie

Postautor: Dema » 15 lut 2015 14:48

Mam trochę pieniędzy. Zastanawiam się czy nie kupić sobie mieszkania na przyszłość jako zabezpieczenie. Mieszkałam w Polsce na wsi ale najbliżej miałam do Szczecina . W jakiej okolicy kupić to mieszkanie?

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Zakup mieszkania w Polsce w Szczecinie

Postautor: kajametrowska » 19 lut 2015 07:01

Kupujesz z zamiarem wynajmu? Czy tak aby stało puste? Proponowałabym raczej wynajmować ponieważ Szczecin to spore miasto i na pewno zajdą sie chętni na wynajem. Mozesz się rozejrzeć tutaj: http://targimieszkaniowe.net/nowe-miesz ... -szczecin/ - na stronie znajduje się całe zestawienie inwestycji jakie są realizowane w Szczecinie . Lepsze będzie włąśnie nowe mieszkanie. Lepszy standard,młodsze sąsiedztwo a ceny wcale nie są tak dużo wyższe od mieszkań na rynku wtórnym.

Grzegorz2000
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2014 18:53

Re: Zakup mieszkania w Polsce w Szczecinie

Postautor: Grzegorz2000 » 22 lut 2015 02:35

W Polsce notuje się ujemny przyrost naturalny. Więc za 10 lat mieszkania mogą stać puste a podatki trzeba bedzie za nie płacić.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Zakup mieszkania w Polsce w Szczecinie

Postautor: banita » 23 lut 2015 09:00

sluszna uwaga ale Chinczycy, Wietnamczycy i inne nacje ktore emigruja do pl tez beda musialy gdzies mieszkac

kanwal
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2015 07:14

Re: Zakup mieszkania w Polsce w Szczecinie

Postautor: kanwal » 12 mar 2015 07:15

jestem wokalistą ,gitarzystą,aranżerem ,w Polsce pracowałem nad projektem bluesrockowym, i teraz tu w Anglii chcę go kontynuować,więc zbieram skład lub dojdę do bandu który nie do końca wie co chce grać,posiadam wszystkie możliwe graty, również mixer , końcówkę mocy,wokalizer,rejestrator zoom, mam 38 lat, dla zainteresowanych oczywiście wyślę audio z prób muzycznych,proszę pytania na adres










__________________________
Pass4sure ccna notes

irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Re: Zakup mieszkania w Polsce w Szczecinie

Postautor: irekss » 13 mar 2015 06:35

Ja tylko chciałbym przypomnieć, że szczecin nie należy do miast w których zarobek z wynajmu mieszkania jest największy. W chwili obecnej najwięcej zarobić można w tych największych aglomeracjach czyli Warszawa, Wrocław czy Kraków - patrz wykres w tym artykule.

Szczecin jest gdzież w połowie stawki zarówno jeżeli chodzi o kawalerki jak i większe mieszkania.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron